Najbliższe odjazdy
Przystanek: Gdańska/Orzeł-Kino Teatr
Roboczy
Soboty
Niedziele i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 18 min o 06:13
Winogronowa-SZPITAL
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:13
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 2 | 06:15
| Sukienników-Baszta | 3 | 06:17
| Plac Jagielloński | 4 | 06:18
| Strzelecka-Zielona | 5 | 06:19
| Strzelecka-Ogrodnik 01 | 6 | 06:20
| Strzelecka-Hospicjum 01 | 7 | 06:21
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 01 | 8 | 06:22
| Winogronowa-SZPITAL |
|
|
|
za: 29 min o 06:24
Kłodawa-Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:24
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 2 | 06:26
| Sukienników-Baszta | 3 | 06:28
| Plac Jagielloński | 4 | 06:30
| Zielona 01 | 5 | 06:35
| Młodzieżowa-Szkoła 01 | 6 | 06:37
| Kościerska | 7 | 06:38
| Cmentarz Komunalny 02 | 8 | 06:39
| Klawkowo PKS 02 | 9 | 06:40
| Klawkowo-Stolarnia 02 | 10 | 06:41
| Krojanty-Skrzyż. | 11 | 06:42
| Krojanty II | 12 | 06:44
| Krojanty-Kościół 02 | 13 | 06:48
| Krojanty-Lipowa | 14 | 06:53
| Krojanty-Stacja Kolejowa | 15 | 06:56
| Krojanty-Dworcowa | 16 | 06:59
| Krojanty-Osiedlowa | 17 | 07:00
| Krojanty-Kościół 01 | 18 | 07:01
| Krojanty II | 19 | 07:03
| Powałki | 20 | 07:05
| Powałki-Wyb. 02 | 21 | 07:08
| Kłodawa-Pętla |
|
|
|
za: 35 min o 06:30
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:30
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 2 | 06:32
| Sukienników-Baszta | 3 | 06:33
| Plac Jagielloński | 4 | 06:34
| Strzelecka-Zielona | 5 | 06:35
| Strzelecka-Ogrodnik 01 | 6 | 06:36
| Strzelecka-Hospicjum 01 | 7 | 06:37
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 01 | 8 | 06:38
| Lasek Miejski 01 | 9 | 06:39
| Lasek Miejski-Wyb. 01 | 10 | 06:40
| Chojniczki-Św.Huberta 01 | 11 | 06:41
| Chojniczki-Widokowa | 12 | 06:42
| Chojniczki-I | 13 | 06:43
| Chojniczki-Wieś | 14 | 06:45
| Jarcewo-Wieś | 15 | 06:46
| |
|
|
|
za: 01:30 godz : min o 07:25 oV
Warszawska-Dworzec x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:25oV
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 2 | 07:26V
| Plac Św. Jerzego | 3 | 07:27
| Piłsudskiego | 4 | 07:28
| Warszawska-Dworzec x00 |
|
|
|
za: 01:32 godz : min o 07:27
Plac Św. Jerzego x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:27
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 2 | 07:28
| Plac Św. Jerzego x00 |
|
|
|
za: 01:36 godz : min o 07:31
Młodzieżowa-Szkoła 01
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:31
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 2 | 07:33
| Sukienników-Baszta | 3 | 07:35
| Plac Jagielloński | 4 | 07:37
| Zielona 01 | 5 | 07:39
| Młodzieżowa-Szkoła 01 |
|
Powrót | | Następne dojazdy |