Najbliższe odjazdy
Przystanek: Chojniczki-Modrzewiowa
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 05:03 godz : min o 08:55
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:55
| Chojniczki-Modrzewiowa | 2 | 08:56
| Chojniczki-Św.Huberta 02 | 3 | 08:57
| Lasek Miejski-Wyb. 02 | 4 | 08:58
| Lasek Miejski 02 | 5 | 08:59
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 02 | 6 | 09:00
| Strzelecka-Hospicjum 02 | 7 | 09:01
| Strzelecka-Ogrodnik 02 | 8 | 09:02
| Strzelecka-Lecznica | 9 | 09:03
| Pl.Jagielloński | 10 | 09:05
| |
|
|
|
za: 06:08 godz : min o 10:00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:00
| Chojniczki-Modrzewiowa | 2 | 10:01
| Chojniczki-Św.Huberta 02 | 3 | 10:02
| Lasek Miejski-Wyb. 02 | 4 | 10:03
| Lasek Miejski 02 | 5 | 10:04
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 02 | 6 | 10:05
| Strzelecka-Hospicjum 02 | 7 | 10:06
| Strzelecka-Ogrodnik 02 | 8 | 10:07
| Strzelecka-Lecznica | 9 | 10:08
| Pl.Jagielloński | 10 | 10:10
| |
|
|
|
za: 09:18 godz : min o 13:10
Plac Św. Jerzego x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:10
| Chojniczki-Modrzewiowa | 2 | 13:11
| Chojniczki-Św.Huberta 02 | 3 | 13:12
| Lasek Miejski-Wyb. 02 | 4 | 13:13
| Lasek Miejski 02 | 5 | 13:14
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 02 | 6 | 13:15
| Strzelecka-Hospicjum 02 | 7 | 13:16
| Strzelecka-Ogrodnik 02 | 8 | 13:17
| Strzelecka-Lecznica | 9 | 13:18
| Pl.Jagielloński | 10 | 13:21
| Plac Św. Jerzego x00 |
|
|
|
za: 09:37 godz : min o 13:29
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:29
| Chojniczki-Modrzewiowa | 2 | 13:30
| Chojniczki-Św.Huberta 02 | 3 | 13:31
| Lasek Miejski-Wyb. 02 | 4 | 13:32
| Lasek Miejski 02 | 5 | 13:34
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 02 | 6 | 13:35
| Strzelecka-Hospicjum 02 | 7 | 13:36
| Strzelecka-Ogrodnik 02 | 8 | 13:37
| Strzelecka-Lecznica | 9 | 13:39
| Pl.Jagielloński | 10 | 13:41
| Sukienników | 11 | 13:44
| Gdańska-Budowlanych 02 | 12 | 13:46
| Gdańska 02 | 13 | 13:48
| Tucholska-Figura | 14 | 13:49
| Tucholska | 15 | 13:50
| Tucholska-Bocianowo 02 | 16 | 13:51
| Pawłówko-Rondo 02 | 17 | 13:52
| Pawłowo-Łąkowa | 18 | 13:54
| Pawłowo-I | 19 | 13:55
| |
|
|
|
za: 10:37 godz : min o 14:29 g
Silno-I
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:29g
| Chojniczki-Modrzewiowa | 2 | 14:30g
| Chojniczki-Św.Huberta 02 | 3 | 14:31g
| Lasek Miejski-Wyb. 02 | 4 | 14:32g
| Lasek Miejski 02 | 5 | 14:33g
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 02 | 6 | 14:34g
| Strzelecka-Hospicjum 02 | 7 | 14:35g
| Strzelecka-Ogrodnik 02 | 8 | 14:36g
| Strzelecka-Lecznica | 9 | 14:38g
| Pl.Jagielloński | 10 | 14:40g
| Sukienników | 11 | 14:43g
| Gdańska-Budowlanych 02 | 12 | 14:45g
| Gdańska 02 | 13 | 14:47g
| Tucholska-Figura | 14 | 14:48g
| Tucholska | 15 | 14:49g
| Tucholska-Bocianowo 02 | 16 | 14:50g
| Pawłówko-Rondo 02 | 17 | 14:51g
| Pawłowo-Łąkowa | 18 | 14:53g
| Pawłowo-I | 19 | 14:55g
| Pawłowo-Szkoła 02 | 20 | 14:57g
| Pawłowo-Maja 02 | 21 | 15:00g
| Racławki-Stacja Kolejowa 02 | 22 | 15:01g
| Granowo-Spódzielnia 02 | 23 | 15:02g
| Granowo-Pętla | 24 | 15:03g
| Granowo-Spółdzielnia 01 | 25 | 15:04g
| Racławki-Stacja Kolejowa 01 | 26 | 15:07
| Racławki | 27 | 15:09
| Silno-II | 28 | 15:10
| Silno-I |
|
|
|
za: 10:37 godz : min o 14:29
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:29
| Chojniczki-Modrzewiowa | 2 | 14:30
| Chojniczki-Św.Huberta 02 | 3 | 14:31
| Lasek Miejski-Wyb. 02 | 4 | 14:32
| Lasek Miejski 02 | 5 | 14:33
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 02 | 6 | 14:34
| Strzelecka-Hospicjum 02 | 7 | 14:35
| Strzelecka-Ogrodnik 02 | 8 | 14:36
| Strzelecka-Lecznica | 9 | 14:38
| Pl.Jagielloński | 10 | 14:40
| Sukienników | 11 | 14:43
| Gdańska-Budowlanych 02 | 12 | 14:45
| Gdańska 02 | 13 | 14:46
| Tucholska-Figura | 14 | 14:47
| Tucholska | 15 | 14:48
| Tucholska-Bocianowo 02 | 16 | 14:49
| Pawłówko-Rondo 02 | 17 | 14:50
| Pawłowo-Łąkowa | 18 | 14:52
| Pawłowo-I | 19 | 14:53
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |