Najbliższe odjazdy
Przystanek: Świętopełka-Park
Roboczy
Soboty
Niedziele i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 39 min o 06:07 A
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:07A
| Świętopełka-Park | 2 | 06:07A
| Kościerska-Cm.Parafialny 02 | 3 | 06:08
| Obrońców Chojnic 02 | 4 | 06:10
| Jana Pawła II | 5 | 06:11
| Jana Pawła II - SZKOŁA 02 | 6 | 06:12
| Książąt Pomorskich 02 | 7 | 06:13
| Kościerska-Działki | 8 | 06:14
| Młodzieżowa-Ceynowy 01 | 9 | 06:14
| Ceynowy 02 | 10 | 06:15
| Młodzieżowa 01 | 11 | 06:16
| Zielona-Derdowskiego | 12 | 06:17
| Zielona 02 | 13 | 06:18
| Pl.Jagielloński | 14 | 06:19
| Reymonta-Przedszkole | 15 | 06:20
| Bytowska-Karnowskiego | 16 | 06:21
| Bytowskie-Kopernika | 17 | 06:22
| Bytowska-Lelewela | 18 | 06:23
| Leśna-Bytowska | 19 | 06:24
| Leśna | 20 | 06:25
| |
|
|
|
za: 54 min o 06:22 Au
Charzykowy-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:22Au
| Świętopełka-Park | 2 | 06:23Au
| Kościerska-Cm.Parafialny 02 | 3 | 06:25u
| Obrońców Chojnic 02 | 4 | 06:26u
| Jana Pawła II | 5 | 06:27u
| Jana Pawła II - SZKOŁA 02 | 6 | 06:29u
| Książąt Pomorskich 02 | 7 | 06:30u
| Kościerska-Działki | 8 | 06:34
| Młodzieżowa-Ceynowy 01 | 9 | 06:34u
| Ceynowy 02 | 10 | 06:35
| Młodzieżowa 01 | 11 | 06:36u
| Zielona-Derdowskiego | 12 | 06:37u
| Zielona 02 | 13 | 06:39u
| Pl.Jagielloński | 14 | 06:40u
| Reymonta-Przedszkole | 15 | 06:41u
| Bytowska-Karnowskiego | 16 | 06:42u
| Bytowskie-Kopernika | 17 | 06:43u
| Bytowska-Lelewela | 18 | 06:44u
| Leśna-Bytowska | 19 | 06:45u
| Leśna | 20 | 06:46
| SZPITAL-Pętla | 21 | 06:47
| Leśna-Jarzębinowa 02 | 22 | 06:48
| Bytowska-Leśna | 23 | 06:49
| Bytowska-Dębowa | 24 | 06:50
| Działki Metalowiec 01 | 25 | 06:51
| Charzykowy-Terminal | 26 | 06:52
| Charzykowy-Holiday | 27 | 06:53
| Charzykowy-Rondo x00 |
|
|
|
za: 01:05 godz : min o 06:33 d
Doręgowice-Pętla x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:33d
| Świętopełka-Park | 2 | 06:34d
| Kościerska-Cm.Parafialny 02 | 3 | 06:35d
| Młodzieżowa-SZKOŁA 02 | 4 | 06:36d
| Zielona-Derdowskiego | 5 | 06:37d
| Zielona 02 | 6 | 06:38d
| Pl.Jagielloński | 7 | 06:40d
| Sępoleńska-Wieża Ciśnień | 8 | 06:41d
| Sępoleńska-Os.Kolejarz 01 | 9 | 06:43d
| Nieżychowice-Wybud. 01 | 10 | 06:44d
| Nieżychowice-Wieś 01 | 11 | 06:45d
| Nieżychowice-Szkoła 01 | 12 | 06:47d
| Nieżychowice-POM 01 | 13 | 06:51v
| Moszczenica-Wieś | 14 | 06:53v
| Moszczenica-Stacja Kolejowa | 15 | 07:02v
| Doręgowice | 16 | 07:03
| Doręgowice-Pętla x00 |
|
|
|
za: 01:35 godz : min o 07:03
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:03
| Świętopełka-Park | 2 | 07:05
| Kościerska-Cm.Parafialny 02 | 3 | 07:07
| Kościerska | 4 | 07:09
| Młodzieżowa-Ceynowy 01 | 5 | 07:09
| Ceynowy 02 | 6 | 07:10
| Młodzieżowa 01 | 7 | 07:11
| Zielona-Derdowskiego | 8 | 07:12
| Zielona 02 | 9 | 07:14
| Pl.Jagielloński | 10 | 07:16
| Reymonta-Przedszkole | 11 | 07:18
| Bytowska-Karnowskiego | 12 | 07:19
| Bytowskie-Kopernika | 13 | 07:20
| Bytowska-Lelewela | 14 | 07:21
| Leśna-Bytowska | 15 | 07:22
| Leśna | 16 | 07:23
| |
|
|
|
za: 02:16 godz : min o 07:44 A
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:44A
| Świętopełka-Park | 2 | 07:46A
| Kościerska-Cm.Parafialny 02 | 3 | 07:48
| Obrońców Chojnic 02 | 4 | 07:50
| Jana Pawła II | 5 | 07:52
| Jana Pawła II - SZKOŁA 02 | 6 | 07:54
| Książąt Pomorskich 02 | 7 | 07:55
| Kościerska-Działki | 8 | 07:56
| Młodzieżowa-Ceynowy 01 | 9 | 07:56
| Ceynowy 02 | 10 | 07:57
| Młodzieżowa 01 | 11 | 07:58
| Zielona-Derdowskiego | 12 | 07:59
| Zielona 02 | 13 | 08:02
| Pl.Jagielloński | 14 | 08:04
| Reymonta-Przedszkole | 15 | 08:05
| Bytowska-Karnowskiego | 16 | 08:06
| Bytowskie-Kopernika | 17 | 08:07
| Bytowska-Lelewela | 18 | 08:08
| Leśna-Bytowska | 19 | 08:09
| Leśna | 20 | 08:10
| |
|
|
|
za: 02:45 godz : min o 08:13 A
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:13A
| Świętopełka-Park | 2 | 08:15A
| Kościerska-Cm.Parafialny 02 | 3 | 08:17
| Obrońców Chojnic 02 | 4 | 08:19
| Jana Pawła II | 5 | 08:21
| Jana Pawła II - SZKOŁA 02 | 6 | 08:23
| Książąt Pomorskich 02 | 7 | 08:24
| Kościerska-Działki | 8 | 08:25
| Młodzieżowa-Ceynowy 01 | 9 | 08:25
| Ceynowy 02 | 10 | 08:26
| Młodzieżowa 01 | 11 | 08:27
| Zielona-Derdowskiego | 12 | 08:28
| Zielona 02 | 13 | 08:30
| Pl.Jagielloński | 14 | 08:32
| Reymonta-Przedszkole | 15 | 08:34
| Bytowska-Karnowskiego | 16 | 08:35
| Bytowskie-Kopernika | 17 | 08:36
| Bytowska-Lelewela | 18 | 08:37
| Leśna-Bytowska | 19 | 08:38
| Leśna | 20 | 08:39
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |