Najbliższe odjazdy
Przystanek: Zachodnia Działki
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 49 min o 04:55
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 04:55
| Zachodnia Działki | 2 | 04:56
| Zachodnia | 3 | 04:57
| Zachodnia Celtycka | 4 | 04:58
| Romańska Pętla | 5 | 05:00
| Romańska Szkoła | 6 | 05:02
| Romańska Wenedów | 7 | 05:03
| Rzymska Romańska | 8 | 05:05
| Rzymska Celtycka | 9 | 05:07
| Rzymska Piwonice | 10 | 05:08
| Częstochowska Giełda | 11 | 05:09
| Częstochowska WSK | 12 | 05:10
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 13 | 05:12
| Częstochowska Szkoła | 14 | 05:13
| Częstochowska Kalmedica | 15 | 05:14
| Częstochowska Rypinek | 16 | 05:15
| Częstochowska Inkubator | 17 | 05:16
| Częstochowska Teatr | 18 | 05:17
| Sukiennicza | 19 | 05:18
| Plac Jana Pawła II | 20 | 05:19
| Babina | 21 | 05:20
| Nowy Rynek Babina | 22 | 05:21
| Babina Wodna | 23 | 05:22
| Chopina | 24 | 05:24
| Harcerska Rogatka | 25 | 05:26
| Górnośląska Polna | 26 | 05:28
| Górnośląska Kaliniec | 27 | 05:30
| Górnośląska Galeria Amber | 28 | 05:31
| Podmiejska Rondo | 29 | 05:32
| Podmiejska Widok | 30 | 05:34
| Wyszyńskiego Przychodnia | 31 | 05:35
| Wyszyńskiego Kościół | 32 | 05:36
| Wyszyńskiego Arena | 33 | 05:38
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 34 | 05:39
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:29 godz : min o 05:35
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:35
| Zachodnia Działki | 2 | 05:36
| Zachodnia | 3 | 05:37
| Zachodnia Celtycka | 4 | 05:38
| Romańska Pętla | 5 | 05:40
| Romańska Szkoła | 6 | 05:42
| Romańska Wenedów | 7 | 05:43
| Rzymska Romańska | 8 | 05:45
| Rzymska Celtycka | 9 | 05:47
| Rzymska Piwonice | 10 | 05:48
| Częstochowska Giełda | 11 | 05:49
| Częstochowska WSK | 12 | 05:50
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 13 | 05:52
| Częstochowska Szkoła | 14 | 05:53
| Częstochowska Kalmedica | 15 | 05:54
| Częstochowska Rypinek | 16 | 05:55
| Częstochowska Inkubator | 17 | 05:56
| Częstochowska Teatr | 18 | 05:57
| Sukiennicza | 19 | 05:58
| Plac Jana Pawła II | 20 | 05:59
| Babina | 21 | 06:00
| Nowy Rynek Babina | 22 | 06:01
| Babina Wodna | 23 | 06:02
| Chopina | 24 | 06:04
| Harcerska Rogatka | 25 | 06:06
| Górnośląska Polna | 26 | 06:08
| Górnośląska Kaliniec | 27 | 06:10
| Górnośląska Galeria Amber | 28 | 06:11
| Podmiejska Rondo | 29 | 06:12
| Podmiejska Widok | 30 | 06:14
| Wyszyńskiego Przychodnia | 31 | 06:15
| Wyszyńskiego Kościół | 32 | 06:16
| Wyszyńskiego Arena | 33 | 06:18
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 34 | 06:19
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:09 godz : min o 06:15
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:15
| Zachodnia Działki | 2 | 06:16
| Zachodnia | 3 | 06:17
| Zachodnia Celtycka | 4 | 06:18
| Romańska Pętla | 5 | 06:20
| Romańska Szkoła | 6 | 06:22
| Romańska Wenedów | 7 | 06:23
| Rzymska Romańska | 8 | 06:25
| Rzymska Celtycka | 9 | 06:27
| Rzymska Piwonice | 10 | 06:28
| Częstochowska Giełda | 11 | 06:29
| Częstochowska WSK | 12 | 06:30
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 13 | 06:32
| Częstochowska Szkoła | 14 | 06:33
| Częstochowska Kalmedica | 15 | 06:34
| Częstochowska Rypinek | 16 | 06:36
| Częstochowska Inkubator | 17 | 06:38
| Częstochowska Teatr | 18 | 06:40
| Sukiennicza | 19 | 06:42
| Plac Jana Pawła II | 20 | 06:43
| Babina | 21 | 06:44
| Nowy Rynek Babina | 22 | 06:46
| Babina Wodna | 23 | 06:48
| Chopina | 24 | 06:50
| Harcerska Rogatka | 25 | 06:52
| Górnośląska Polna | 26 | 06:54
| Górnośląska Kaliniec | 27 | 06:56
| Górnośląska Galeria Amber | 28 | 06:58
| Podmiejska Rondo | 29 | 07:00
| Podmiejska Widok | 30 | 07:02
| Wyszyńskiego Przychodnia | 31 | 07:03
| Wyszyńskiego Kościół | 32 | 07:04
| Wyszyńskiego Arena | 33 | 07:06
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 34 | 07:07
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:39 godz : min o 06:45
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:45
| Zachodnia Działki | 2 | 06:46
| Zachodnia | 3 | 06:47
| Zachodnia Celtycka | 4 | 06:48
| Romańska Pętla | 5 | 06:50
| Romańska Szkoła | 6 | 06:52
| Romańska Wenedów | 7 | 06:53
| Rzymska Romańska | 8 | 06:55
| Rzymska Celtycka | 9 | 06:57
| Rzymska Piwonice | 10 | 06:59
| Częstochowska Giełda | 11 | 07:01
| Częstochowska WSK | 12 | 07:02
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 13 | 07:04
| Częstochowska Szkoła | 14 | 07:05
| Częstochowska Kalmedica | 15 | 07:06
| Częstochowska Rypinek | 16 | 07:08
| Częstochowska Inkubator | 17 | 07:10
| Częstochowska Teatr | 18 | 07:12
| Sukiennicza | 19 | 07:14
| Plac Jana Pawła II | 20 | 07:15
| Babina | 21 | 07:16
| Nowy Rynek Babina | 22 | 07:18
| Babina Wodna | 23 | 07:20
| Chopina | 24 | 07:22
| Harcerska Rogatka | 25 | 07:24
| Górnośląska Polna | 26 | 07:26
| Górnośląska Kaliniec | 27 | 07:28
| Górnośląska Galeria Amber | 28 | 07:30
| Podmiejska Rondo | 29 | 07:32
| Podmiejska Widok | 30 | 07:34
| Wyszyńskiego Przychodnia | 31 | 07:35
| Wyszyńskiego Kościół | 32 | 07:36
| Wyszyńskiego Arena | 33 | 07:38
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 34 | 07:39
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 03:11 godz : min o 07:17
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:17
| Zachodnia Działki | 2 | 07:18
| Zachodnia | 3 | 07:19
| Zachodnia Celtycka | 4 | 07:20
| Romańska Pętla | 5 | 07:22
| Romańska Szkoła | 6 | 07:24
| Romańska Wenedów | 7 | 07:25
| Rzymska Romańska | 8 | 07:27
| Rzymska Celtycka | 9 | 07:29
| Rzymska Piwonice | 10 | 07:31
| Częstochowska Giełda | 11 | 07:33
| Częstochowska WSK | 12 | 07:34
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 13 | 07:36
| Budowlanych | 14 | 07:38
| Tatrzańska Karpacka | 15 | 07:39
| Tatrzańska Głogowska | 16 | 07:40
| Szlak Bursztynowy Polna | 17 | 07:41
| Szlak Bursztynowy Poliklinika | 18 | 07:42
| Szlak Bursztynowy Nowy Świat | 19 | 07:43
| Częstochowska Inkubator | 20 | 07:45
| Częstochowska Teatr | 21 | 07:47
| Sukiennicza | 22 | 07:49
| Plac Jana Pawła II | 23 | 07:50
| Babina | 24 | 07:51
| Nowy Rynek Babina | 25 | 07:53
| Babina Wodna | 26 | 07:55
| Chopina | 27 | 07:57
| Harcerska Rogatka | 28 | 07:59
| Górnośląska Polna | 29 | 08:01
| Górnośląska Kaliniec | 30 | 08:03
| Górnośląska Galeria Amber | 31 | 08:05
| Podmiejska Rondo | 32 | 08:07
| Podmiejska Widok | 33 | 08:09
| Wyszyńskiego Przychodnia | 34 | 08:10
| Wyszyńskiego Kościół | 35 | 08:11
| Wyszyńskiego Arena | 36 | 08:13
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 37 | 08:14
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 04:03 godz : min o 08:09
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:09
| Zachodnia Działki | 2 | 08:10
| Zachodnia | 3 | 08:11
| Zachodnia Celtycka | 4 | 08:12
| Romańska Pętla | 5 | 08:14
| Romańska Szkoła | 6 | 08:16
| Romańska Wenedów | 7 | 08:17
| Rzymska Romańska | 8 | 08:19
| Rzymska Celtycka | 9 | 08:21
| Rzymska Piwonice | 10 | 08:23
| Częstochowska Giełda | 11 | 08:25
| Częstochowska WSK | 12 | 08:26
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 13 | 08:28
| Budowlanych | 14 | 08:30
| Tatrzańska Karpacka | 15 | 08:31
| Tatrzańska Głogowska | 16 | 08:32
| Szlak Bursztynowy Polna | 17 | 08:33
| Szlak Bursztynowy Poliklinika | 18 | 08:34
| Szlak Bursztynowy Nowy Świat | 19 | 08:35
| Częstochowska Inkubator | 20 | 08:36
| Częstochowska Teatr | 21 | 08:37
| Sukiennicza | 22 | 08:38
| Plac Jana Pawła II | 23 | 08:39
| Babina | 24 | 08:40
| Nowy Rynek Babina | 25 | 08:41
| Babina Wodna | 26 | 08:42
| Chopina | 27 | 08:44
| Harcerska Rogatka | 28 | 08:46
| Górnośląska Polna | 29 | 08:48
| Górnośląska Kaliniec | 30 | 08:50
| Górnośląska Galeria Amber | 31 | 08:51
| Podmiejska Rondo | 32 | 08:52
| Podmiejska Widok | 33 | 08:54
| Wyszyńskiego Przychodnia | 34 | 08:55
| Wyszyńskiego Kościół | 35 | 08:56
| Wyszyńskiego Arena | 36 | 08:58
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 37 | 08:59
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |