Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wał Tarejwy
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 33 min o 06:15
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:15
| Wał Tarejwy | 2 | 06:17
| Bankowa NŻ | 3 | 06:19
| Park Chopina | 4 | 06:20
| Stadion MOSIR NŻ | 5 | 06:21
| Dmowskiego | 6 | 06:21b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 7 | 06:22b
| Nadrzeczna | 8 | 06:24
| M.Dąbrowskiej | 9 | 06:25
| Piłsudskiego | 10 | 06:26
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 33 min o 06:15 a
Dworzec PKP-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:15a
| Wał Tarejwy | 2 | 06:16a
| Żwirki i Wigury | 3 | 06:18a
| Cmentarz Kolska | 4 | 06:20a
| Europejska NŻ | 5 | 06:21a
| Piaskowa NŻ | 6 | 06:22a
| Leszczynowa I NŻ | 7 | 06:24a
| Brzeźno INŻ. | 8 | 06:26a
| Brzeźno skrzyżowanie NŻ | 9 | 06:27a
| Brzeźno ul. Krzymowska NŻ | 10 | 06:29a
| Brzezińskie Holendry II NŻ | 11 | 06:31a
| Brzezińskie Holendry I NŻ | 12 | 06:33a
| Rożek Brzeziński NŻ | 13 | 06:34a
| Rożek Krzymowski NŻ | 14 | 06:35a
| Borowo NŻ | 15 | 06:37a
| Gozdek NŻ | 16 | 06:39a
| Nowy Krzymów NŻ | 17 | 06:41a
| Krzymów Remiza | 18 | 06:42a
| Krzymów Poczta | 19 | 06:43a
| Krzymów ul. Główna-Dino NŻ | 20 | 06:44a
| Paprotnia ulica Wrzosowa NŻ | 21 | 06:45a
| Paprotnia Młyn NŻ | 22 | 06:46a
| Paprotnia Remiza NŻ | 23 | 06:47a
| Paprotnia Szkoła NŻ | 24 | 06:49a
| Paprotnia kier.Wyszyna NŻ | 25 | 06:50a
| Paprotnia Kupiec NŻ | 26 | 06:52a
| Kałek NŻ | 27 | 06:53a
| Kałek Remiza NŻ | 28 | 06:55a
| Smólnik Rozjazd NŻ | 29 | 06:57a
| Depaula/Adamów NŻ | 30 | 06:59a
| Ignacew NŻ | 31 | 07:01a
| Potażniki NŻ | 32 | 07:02a
| Potażniki-strzelnica NŻ | 33 | 07:04a
| Brzeźno GALWAMET NŻ | 34 | 07:05a
| Brzeźno Orlik NŻ | 35 | 07:07a
| Brzeźno Stara Remiza NŻ | 36 | 07:09a
| Brzeźno I NŻ | 37 | 07:11a
| Leszczynowa I NŻ | 38 | 07:12a
| Piaskowa NŻ | 39 | 07:13a
| Europejska NŻ | 40 | 07:15a
| Cmentarz Kolska | 41 | 07:17a
| Żwirki i Wigury | 42 | 07:18a
| Wał Tarejwy | 43 | 07:21a
| Trasa Warszawska | 44 | 07:24a
| Dworcowa | 45 | 07:27a
| Dworzec PKP-końcowy. |
|
|
|
za: 34 min o 06:16
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:16
| Wał Tarejwy | 2 | 06:17
| Żwirki i Wigury | 3 | 06:19
| Kolska | 4 | 06:21
| Józefa Bema | 5 | 06:22
| Rondo Kamińskiego | 6 | 06:23
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 37 min o 06:19 b.d
Barczygłów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:19b.d
| Wał Tarejwy | 2 | 06:20b.d
| Żwirki i Wigury | 3 | 06:22b.d
| Kolska | 4 | 06:24b.d
| Józefa Bema | 5 | 06:25b.d
| Rondo Kamińskiego | 6 | 06:26b.d
| Szpital | 7 | 06:27b.d
| Szpitalna | 8 | 06:28b.d
| Ametystowa NŻ | 9 | 06:30b.d
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 10 | 06:31b
| Stare Miasto-U.Gminy | 11 | 06:32b
| Stare Miasto-kościół NŻ | 12 | 06:33b
| Stare Miasto | 13 | 06:35b
| Kolonia Barczygłów NŻ | 14 | 06:38b
| Barczygłów-końcowy. |
|
|
|
za: 46 min o 06:28
Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:28
| Wał Tarejwy | 2 | 06:30
| Bankowa NŻ | 3 | 06:32
| Park Chopina | 4 | 06:33
| Stadion MOSIR NŻ | 5 | 06:34
| Dmowskiego | 6 | 06:35
| M.Dąbrowskiej | 7 | 06:36
| Stefanii Esse NŻ | 8 | 06:37
| Parowa NŻ | 9 | 06:39
| Kolska | 10 | 06:40
| Cmentarz Kolska | 11 | 06:42
| Europejska NŻ | 12 | 06:43
| Piaskowa NŻ | 13 | 06:44
| Leszczynowa I NŻ | 14 | 06:46
| Brzeźno INŻ. | 15 | 06:47
| Brzeźno-Kwiatowa NŻ | 16 | 06:48
| Brzeźno-Słoneczna NŻ | 17 | 06:50
| Brzeźno-końcowy. |
|
|
|
za: 49 min o 06:31 b
Nowe-Brzeźno-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:31b
| Wał Tarejwy | 2 | 06:33b
| Bankowa NŻ | 3 | 06:35b
| Park Chopina | 4 | 06:36b
| Kościuszki | 5 | 06:38b
| Kolska | 6 | 06:40b
| Solna | 7 | 06:41b
| Gruntowa NŻ | 8 | 06:43b
| Świętojańska NŻ | 9 | 06:44b
| Brzozowa I NŻ | 10 | 06:45b
| Brzozowa II NŻ | 11 | 06:46b
| Wilków | 12 | 06:47b
| Kamienna NŻ | 13 | 06:49b
| Piaskowa NŻ | 14 | 06:50b
| Leszczynowa I NŻ | 15 | 06:51b
| Brzeźno INŻ. | 16 | 06:53b
| Brzeźno-osiedle NŻ | 17 | 06:54b
| Nowe-Brzeźno-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |