Najbliższe odjazdy
Przystanek: Zatorze
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 51 min o 06:36
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:36
| Zatorze | 2 | 06:37
| Sąd Rejonowy | 3 | 06:40
| Rondo Miast Partnerskich | 4 | 06:44
| Nadrzeczna | 5 | 06:45
| Dmowskiego | 6 | 06:46
| Stadion MOSIR NŻ | 7 | 06:47
| Staszica | 8 | 06:49
| Kilińskiego | 9 | 06:50
| Szarych Szeregów | 10 | 06:51c
| Wał Tarejwy | 11 | 06:52
| Żwirki i Wigury | 12 | 06:54
| Kolska | 13 | 06:56
| Józefa Bema | 14 | 06:57
| Rondo Kamińskiego | 15 | 06:58
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:11 godz : min o 06:56 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:56a
| Zatorze | 2 | 06:57a
| Sąd Rejonowy | 3 | 07:00a
| ZS im. Kopernika | 4 | 07:03a
| Dworzec PKP | 5 | 07:06a
| Dworcowa | 6 | 07:08a
| Trasa Warszawska | 7 | 07:10a
| Grunwaldzka | 8 | 07:11a
| Wał Tarejwy | 9 | 07:13a
| Bankowa NŻ | 10 | 07:15a
| Park Chopina | 11 | 07:16a
| Kościuszki | 12 | 07:18a
| Kolska | 13 | 07:20a
| Solna | 14 | 07:21a
| Gruntowa NŻ | 15 | 07:23a
| Świętojańska NŻ | 16 | 07:24a
| Brzozowa I NŻ | 17 | 07:25a
| Brzozowa II NŻ | 18 | 07:26a
| Wilków | 19 | 07:27a
| Kamienna NŻ | 20 | 07:29a
| Piaskowa NŻ | 21 | 07:30a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
|
|
za: 01:32 godz : min o 07:17 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:17a
| Zatorze | 2 | 07:18a
| Sąd Rejonowy | 3 | 07:21a
| ZS im. Kopernika | 4 | 07:24a
| Dworzec PKP | 5 | 07:27a
| Dworcowa | 6 | 07:29a
| Trasa Warszawska | 7 | 07:31a
| Grunwaldzka | 8 | 07:32a
| Wał Tarejwy | 9 | 07:34a
| Bankowa NŻ | 10 | 07:36a
| Park Chopina | 11 | 07:37a
| Kościuszki | 12 | 07:40a
| Kolska | 13 | 07:42a
| Solna | 14 | 07:43a
| Gruntowa NŻ | 15 | 07:45a
| Świętojańska NŻ | 16 | 07:46a
| Brzozowa I NŻ | 17 | 07:47a
| Brzozowa II NŻ | 18 | 07:48a
| Wilków | 19 | 07:49a
| Kamienna NŻ | 20 | 07:51a
| Piaskowa NŻ | 21 | 07:52a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
|
|
za: 01:37 godz : min o 07:22
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:22
| Zatorze | 2 | 07:23
| Sąd Rejonowy | 3 | 07:26
| Rondo Miast Partnerskich | 4 | 07:30
| Nadrzeczna | 5 | 07:31
| Dmowskiego | 6 | 07:32
| Stadion MOSIR NŻ | 7 | 07:33
| Staszica | 8 | 07:35
| Kilińskiego | 9 | 07:36
| Szarych Szeregów | 10 | 07:37c
| Wał Tarejwy | 11 | 07:38
| Żwirki i Wigury | 12 | 07:40
| Kolska | 13 | 07:42
| Józefa Bema | 14 | 07:43
| Rondo Kamińskiego | 15 | 07:44
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:47 godz : min o 07:32
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:32
| Zatorze | 2 | 07:33
| Sąd Rejonowy | 3 | 07:36
| ZS im. Kopernika | 4 | 07:39
| Dworzec PKP | 5 | 07:42
| Aleje 1 Maja | 6 | 07:44
| ZSGE | 7 | 07:46
| Przyjaźni | 8 | 07:47
| 11 Listopada | 9 | 07:48
| Zakole | 10 | 07:49
| Okólna | 11 | 07:50
| Sosnowa | 12 | 07:52
| Wyzwolenia | 13 | 07:54
| Glinka | 14 | 07:55
| Popiełuszki | 15 | 07:56
| Cmentarz Parafialny | 16 | 07:57
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 01:49 godz : min o 07:34 f
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:34f
| Zatorze | 2 | 07:35f
| Sąd Rejonowy | 3 | 07:38f
| Wiadukt Pokoju NŻ | 4 | 07:40f
| Spółdzielców | 5 | 07:42f
| Rondo Konińskich Cyklistów | 6 | 07:43f
| Szkoła Salezjańska NŻ | 7 | 07:44f
| Rolna | 8 | 07:45f
| Hiacyntowa | 9 | 07:47f
| Nowy Dwór | 10 | 07:48f
| Poznańska-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |