Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wieruszew NŻ
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 08:46 godz : min o 13:06
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:06
| Wieruszew NŻ | 2 | 13:08
| Wola Łaszczowa NŻ | 3 | 13:09
| Posada NŻ | 4 | 13:10
| Posada NŻ | 5 | 13:12
| Kleczewska | 6 | 13:13
| Międzylesie | 7 | 13:15
| Moniuszki NŻ | 8 | 13:15
| Paderewskiego | 9 | 13:16
| Szymanowskiego | 10 | 13:18
| Galeria nad Jeziorem | 11 | 13:20
| Torowa | 12 | 13:23
| Wiadukt Przemysła II | 13 | 13:24
| 11 Listopada | 14 | 13:25
| Targowisko Miejskie | 15 | 13:27
| Rondo Solidarności | 16 | 13:28
| Hala Rondo | 17 | 13:29
| Aleje 1 Maja | 18 | 13:32
| Dworzec PKP | 19 | 13:35
| Dworcowa | 20 | 13:37
| Trasa Warszawska | 21 | 13:39
| Grunwaldzka | 22 | 13:40
| Wał Tarejwy | 23 | 13:41
| Żwirki i Wigury | 24 | 13:43
| Kolska | 25 | 13:45
| Józefa Bema | 26 | 13:46
| Rondo Kamińskiego | 27 | 13:47
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 09:46 godz : min o 14:06
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:06
| Wieruszew NŻ | 2 | 14:08
| Wola Łaszczowa NŻ | 3 | 14:09
| Posada NŻ | 4 | 14:10
| Posada NŻ | 5 | 14:12
| Kleczewska | 6 | 14:13
| Międzylesie | 7 | 14:15
| Moniuszki NŻ | 8 | 14:15
| Paderewskiego | 9 | 14:16
| Szymanowskiego | 10 | 14:18
| Galeria nad Jeziorem | 11 | 14:20
| Torowa | 12 | 14:23
| Wiadukt Przemysła II | 13 | 14:24
| 11 Listopada | 14 | 14:25
| Targowisko Miejskie | 15 | 14:27
| Rondo Solidarności | 16 | 14:28
| Hala Rondo | 17 | 14:29
| Aleje 1 Maja | 18 | 14:32
| Dworzec PKP | 19 | 14:35
| Dworcowa | 20 | 14:37
| Trasa Warszawska | 21 | 14:39
| Grunwaldzka | 22 | 14:40
| Wał Tarejwy | 23 | 14:41
| Żwirki i Wigury | 24 | 14:43
| Kolska | 25 | 14:45
| Józefa Bema | 26 | 14:46
| Rondo Kamińskiego | 27 | 14:47
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 10:41 godz : min o 15:01
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:01
| Wieruszew NŻ | 2 | 15:03
| Wola Łaszczowa NŻ | 3 | 15:04
| Posada NŻ | 4 | 15:05
| Posada NŻ | 5 | 15:07
| Kleczewska | 6 | 15:08
| Międzylesie | 7 | 15:10
| Moniuszki NŻ | 8 | 15:10
| Paderewskiego | 9 | 15:11
| Szymanowskiego | 10 | 15:13
| Galeria nad Jeziorem | 11 | 15:15
| Torowa | 12 | 15:18
| Wiadukt Przemysła II | 13 | 15:19
| 11 Listopada | 14 | 15:20
| Targowisko Miejskie | 15 | 15:22
| Rondo Solidarności | 16 | 15:23
| Hala Rondo | 17 | 15:24
| Aleje 1 Maja | 18 | 15:27
| Dworzec PKP | 19 | 15:30
| Dworcowa | 20 | 15:32
| Trasa Warszawska | 21 | 15:34
| Grunwaldzka | 22 | 15:35
| Wał Tarejwy | 23 | 15:36
| Żwirki i Wigury | 24 | 15:38
| Kolska | 25 | 15:40
| Józefa Bema | 26 | 15:41
| Rondo Kamińskiego | 27 | 15:42
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 12:50 godz : min o 17:10 #
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:10#
| Wieruszew NŻ | 2 | 17:12#
| Wola Łaszczowa NŻ | 3 | 17:13#
| Posada NŻ | 4 | 17:14#
| Posada NŻ | 5 | 17:16#
| Kleczewska | 6 | 17:17#
| Międzylesie | 7 | 17:19#
| Moniuszki NŻ | 8 | 17:19#
| Paderewskiego | 9 | 17:20#
| Szymanowskiego | 10 | 17:22
| Torowa | 11 | 17:24
| Wiadukt Przemysła II | 12 | 17:25
| 11 Listopada | 13 | 17:26
| Targowisko Miejskie | 14 | 17:28
| Rondo Solidarności | 15 | 17:29
| Hala Rondo | 16 | 17:30
| Aleje 1 Maja | 17 | 17:33
| Dworzec PKP | 18 | 17:36
| Dworcowa | 19 | 17:38
| Trasa Warszawska | 20 | 17:40
| Grunwaldzka | 21 | 17:41
| Wał Tarejwy | 22 | 17:42
| Żwirki i Wigury | 23 | 17:44
| Kolska | 24 | 17:46
| Józefa Bema | 25 | 17:47
| Rondo Kamińskiego | 26 | 17:48
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 13:17 godz : min o 17:37
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:37
| Wieruszew NŻ | 2 | 17:39
| Wola Łaszczowa NŻ | 3 | 17:40
| Posada NŻ | 4 | 17:41
| Posada NŻ | 5 | 17:43
| Kleczewska | 6 | 17:44
| Międzylesie | 7 | 17:46
| Moniuszki NŻ | 8 | 17:46
| Paderewskiego | 9 | 17:47
| Szymanowskiego | 10 | 17:49
| Galeria nad Jeziorem | 11 | 17:51
| Torowa | 12 | 17:54
| Wiadukt Przemysła II | 13 | 17:55
| 11 Listopada | 14 | 17:56
| Targowisko Miejskie | 15 | 17:58
| Rondo Solidarności | 16 | 17:59
| Hala Rondo | 17 | 18:00
| Aleje 1 Maja | 18 | 18:03
| Dworzec PKP | 19 | 18:06
| Dworcowa | 20 | 18:08
| Trasa Warszawska | 21 | 18:10
| Grunwaldzka | 22 | 18:11
| Wał Tarejwy | 23 | 18:12
| Żwirki i Wigury | 24 | 18:14
| Kolska | 25 | 18:16
| Józefa Bema | 26 | 18:17
| Rondo Kamińskiego | 27 | 18:18
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 14:50 godz : min o 19:10
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 19:10
| Wieruszew NŻ | 2 | 19:12
| Wola Łaszczowa NŻ | 3 | 19:13
| Posada NŻ | 4 | 19:14
| Posada NŻ | 5 | 19:16
| Kleczewska | 6 | 19:17
| Międzylesie | 7 | 19:19
| Moniuszki NŻ | 8 | 19:19
| Paderewskiego | 9 | 19:20
| Szymanowskiego | 10 | 19:22
| Galeria nad Jeziorem | 11 | 19:24
| Torowa | 12 | 19:26
| Wiadukt Przemysła II | 13 | 19:27
| 11 Listopada | 14 | 19:28
| Targowisko Miejskie | 15 | 19:30
| Rondo Solidarności | 16 | 19:31
| Hala Rondo | 17 | 19:32
| Aleje 1 Maja | 18 | 19:34
| Dworzec PKP | 19 | 19:36
| Dworcowa | 20 | 19:38
| Trasa Warszawska | 21 | 19:40
| Grunwaldzka | 22 | 19:41
| Wał Tarejwy | 23 | 19:42
| Żwirki i Wigury | 24 | 19:44
| Kolska | 25 | 19:46
| Józefa Bema | 26 | 19:47
| Rondo Kamińskiego | 27 | 19:48
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |