Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wieruszew NŻ
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:33 godz : min o 05:45
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:45
| Wieruszew NŻ | 2 | 05:47
| Wola Łaszczowa NŻ | 3 | 05:48
| Posada NŻ | 4 | 05:49
| Posada NŻ | 5 | 05:51
| Kleczewska | 6 | 05:52
| Międzylesie | 7 | 05:54
| Paderewskiego | 8 | 05:54
| Moniuszki NŻ | 9 | 05:55
| Szymanowskiego | 10 | 05:57
| Galeria nad Jeziorem | 11 | 05:59
| Torowa | 12 | 06:01
| Wiadukt Przemysła II | 13 | 06:02
| 11 Listopada | 14 | 06:03
| Targowisko Miejskie | 15 | 06:05
| Rondo Solidarności | 16 | 06:06
| Hala Rondo | 17 | 06:07
| Aleje 1 Maja | 18 | 06:09
| Dworzec PKP | 19 | 06:11
| Dworcowa | 20 | 06:13
| Trasa Warszawska | 21 | 06:15
| Grunwaldzka | 22 | 06:16
| Wał Tarejwy | 23 | 06:17
| Żwirki i Wigury | 24 | 06:19
| Kolska | 25 | 06:21
| Józefa Bema | 26 | 06:22
| Rondo Kamińskiego | 27 | 06:23
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 02:13 godz : min o 06:25 #
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:25#
| Wieruszew NŻ | 2 | 06:27#
| Wola Łaszczowa NŻ | 3 | 06:28#
| Posada NŻ | 4 | 06:29#
| Posada NŻ | 5 | 06:31#
| Kleczewska | 6 | 06:32#
| Międzylesie | 7 | 06:34#
| Paderewskiego | 8 | 06:34#
| Moniuszki NŻ | 9 | 06:35#
| Szymanowskiego | 10 | 06:37#
| Torowa | 11 | 06:39#
| Wiadukt Przemysła II | 12 | 06:40#
| 11 Listopada | 13 | 06:41#
| Targowisko Miejskie | 14 | 06:43#
| Rondo Solidarności | 15 | 06:44#
| Hala Rondo | 16 | 06:45#
| Aleje 1 Maja | 17 | 06:47#
| Dworzec PKP | 18 | 06:50#
| Dworcowa | 19 | 06:52#
| Trasa Warszawska | 20 | 06:54#
| Grunwaldzka | 21 | 06:55#
| Wał Tarejwy | 22 | 06:56#
| Żwirki i Wigury | 23 | 06:58#
| Kolska | 24 | 07:00#
| Józefa Bema | 25 | 07:01#
| Rondo Kamińskiego | 26 | 07:02#
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 02:50 godz : min o 07:02 #.f
Żychlin-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:02#.f
| Wieruszew NŻ | 2 | 07:04#.f
| Wola Łaszczowa NŻ | 3 | 07:06#.f
| Posada NŻ | 4 | 07:07#.f
| Posada NŻ | 5 | 07:09#.f
| Kleczewska | 6 | 07:10#.f
| Międzylesie | 7 | 07:12#.f
| Paderewskiego | 8 | 07:12#.f
| Moniuszki NŻ | 9 | 07:13#.f
| Szymanowskiego | 10 | 07:15f
| Torowa | 11 | 07:17f
| Wiadukt Przemysła II | 12 | 07:18f
| 11 Listopada | 13 | 07:19f
| Targowisko Miejskie | 14 | 07:21f
| Rondo Solidarności | 15 | 07:22f
| Hala Rondo | 16 | 07:23f
| Aleje 1 Maja | 17 | 07:25f
| Dworzec PKP | 18 | 07:28f
| Dworcowa | 19 | 07:30f
| Trasa Warszawska | 20 | 07:32f
| Grunwaldzka | 21 | 07:33f
| Wał Tarejwy | 22 | 07:34f
| Żwirki i Wigury | 23 | 07:36f
| Kolska | 24 | 07:38f
| Józefa Bema | 25 | 07:39f
| Rondo Kamińskiego | 26 | 07:40f
| Piłsudskiego | 27 | 07:41f
| Szpital | 28 | 07:42f
| Szpitalna | 29 | 07:43f
| Ametystowa NŻ | 30 | 07:46f
| FERIO | 31 | 07:49
| Żychlin-końcowy. |
|
|
|
za: 03:10 godz : min o 07:22 i;#
Dworzec PKP-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:22i;#
| Wieruszew NŻ | 2 | 07:24i;#
| Wola Łaszczowa NŻ | 3 | 07:25i;#
| Posada NŻ | 4 | 07:26i;#
| Posada NŻ | 5 | 07:28i;#
| Kleczewska | 6 | 07:29i;#
| Międzylesie | 7 | 07:31i;#
| Paderewskiego | 8 | 07:31i;#
| Moniuszki NŻ | 9 | 07:32i;#
| Szymanowskiego | 10 | 07:34i;#
| Torowa | 11 | 07:37i
| Wiadukt Przemysła II | 12 | 07:38i
| 11 Listopada | 13 | 07:39i
| Targowisko Miejskie | 14 | 07:41i
| Rondo Solidarności | 15 | 07:42i
| Hala Rondo | 16 | 07:43i
| Aleje 1 Maja | 17 | 07:46i
| Dworzec PKP-końcowy. |
|
|
|
za: 04:14 godz : min o 08:26
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:26
| Wieruszew NŻ | 2 | 08:28
| Wola Łaszczowa NŻ | 3 | 08:29
| Posada NŻ | 4 | 08:30
| Posada NŻ | 5 | 08:32
| Kleczewska | 6 | 08:33
| Międzylesie | 7 | 08:35
| Paderewskiego | 8 | 08:35
| Moniuszki NŻ | 9 | 08:36
| Szymanowskiego | 10 | 08:38
| Galeria nad Jeziorem | 11 | 08:40
| Torowa | 12 | 08:43
| Wiadukt Przemysła II | 13 | 08:44
| 11 Listopada | 14 | 08:45
| Targowisko Miejskie | 15 | 08:47
| Rondo Solidarności | 16 | 08:48
| Hala Rondo | 17 | 08:49
| Aleje 1 Maja | 18 | 08:52
| Dworzec PKP | 19 | 08:55
| Dworcowa | 20 | 08:57
| Trasa Warszawska | 21 | 08:59
| Grunwaldzka | 22 | 09:00
| Wał Tarejwy | 23 | 09:01
| Żwirki i Wigury | 24 | 09:03
| Kolska | 25 | 09:05
| Józefa Bema | 26 | 09:06
| Rondo Kamińskiego | 27 | 09:07
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 06:46 godz : min o 10:58
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:58
| Wieruszew NŻ | 2 | 11:00
| Wola Łaszczowa NŻ | 3 | 11:01
| Posada NŻ | 4 | 11:02
| Posada NŻ | 5 | 11:04
| Kleczewska | 6 | 11:05
| Międzylesie | 7 | 11:07
| Paderewskiego | 8 | 11:07
| Moniuszki NŻ | 9 | 11:08
| Szymanowskiego | 10 | 11:10
| Galeria nad Jeziorem | 11 | 11:12
| Torowa | 12 | 11:14
| Wiadukt Przemysła II | 13 | 11:15
| 11 Listopada | 14 | 11:16
| Targowisko Miejskie | 15 | 11:18
| Rondo Solidarności | 16 | 11:19
| Hala Rondo | 17 | 11:20
| Aleje 1 Maja | 18 | 11:22
| Dworzec PKP | 19 | 11:25
| Dworcowa | 20 | 11:27
| Trasa Warszawska | 21 | 11:29
| Grunwaldzka | 22 | 11:30
| Wał Tarejwy | 23 | 11:31
| Żwirki i Wigury | 24 | 11:33
| Kolska | 25 | 11:35
| Józefa Bema | 26 | 11:36
| Rondo Kamińskiego | 27 | 11:37
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |