Najbliższe odjazdy
Przystanek: Przystań Gosławice
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 07:50 godz : min o 12:24
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:24
| Przystań Gosławice | 2 | 12:26
| Gaj NŻ | 3 | 12:27
| Pątnów | 4 | 12:28
| Ślesińska I | 5 | 12:29
| Ślesińska II NŻ | 6 | 12:31
| Łężyńska NŻ | 7 | 12:33
| Ks. Palenickiego | 8 | 12:34
| Nowiny NŻ | 9 | 12:35
| Bernardynka NŻ | 10 | 12:36
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 07:51 godz : min o 12:25
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:25
| Przystań Gosławice | 2 | 12:27
| Gaj NŻ | 3 | 12:28
| Pątnów | 4 | 12:29
| Pątnowska NŻ | 5 | 12:30
| Kazimierska NŻ | 6 | 12:32
| Elektrownia Pątnów | 7 | 12:34
| Kamienica I NŻ | 8 | 12:35
| Kamienica II NŻ | 9 | 12:36
| Kamienica III NŻ | 10 | 12:37
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 11 | 12:39
| Janów-końcowy. |
|
|
|
za: 08:20 godz : min o 12:54
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:54
| Przystań Gosławice | 2 | 12:56
| Gaj NŻ | 3 | 12:57
| Pątnów | 4 | 12:58
| Ślesińska I | 5 | 12:59
| Ślesińska II NŻ | 6 | 13:01
| Łężyńska NŻ | 7 | 13:03
| Ks. Palenickiego | 8 | 13:04
| Nowiny NŻ | 9 | 13:05
| Bernardynka NŻ | 10 | 13:06
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 08:58 godz : min o 13:32
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:32
| Przystań Gosławice | 2 | 13:34
| Gaj NŻ | 3 | 13:35
| Pątnów | 4 | 13:36
| Ślesińska I | 5 | 13:37
| Ślesińska II NŻ | 6 | 13:39
| Łężyńska NŻ | 7 | 13:41
| Ks. Palenickiego | 8 | 13:42
| Nowiny NŻ | 9 | 13:43
| Bernardynka NŻ | 10 | 13:44
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 09:00 godz : min o 13:34 a
Elektrownia Pątnów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:34a
| Przystań Gosławice | 2 | 13:36a
| Gaj NŻ | 3 | 13:37a
| Pątnów | 4 | 13:38a
| Pątnowska NŻ | 5 | 13:39a
| Kazimierska NŻ | 6 | 13:41a
| Elektrownia Pątnów-końcowy. |
|
|
|
za: 09:02 godz : min o 13:36 a
Janów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:36a
| Przystań Gosławice | 2 | 13:38a
| Gaj NŻ | 3 | 13:39a
| Pątnów | 4 | 13:40a
| Pątnowska NŻ | 5 | 13:41a
| Kazimierska NŻ | 6 | 13:43a
| Elektrownia Pątnów | 7 | 13:45a
| Kamienica I NŻ | 8 | 13:46a
| Kamienica II NŻ | 9 | 13:47a
| Kamienica III NŻ | 10 | 13:48a
| Kamienica-skrzyżowanie NŻ | 11 | 13:50
| Jóźwin NŻ | 12 | 13:52
| Jóźwin NŻ | 13 | 13:56
| Janów-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |