Najbliższe odjazdy
Przystanek: Marantów NŻ
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 06:11 godz : min o 11:33
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:33
| Marantów NŻ | 2 | 11:35
| Niesłusz | 3 | 11:37
| Leśna | 4 | 11:39
| Torowa | 5 | 11:41
| Szeligowskiego | 6 | 11:42
| Zatorze | 7 | 11:43
| Sąd Rejonowy | 8 | 11:46
| Rondo Miast Partnerskich | 9 | 11:50
| Nadrzeczna | 10 | 11:51
| Dmowskiego | 11 | 11:52
| Stadion MOSIR NŻ | 12 | 11:53
| Staszica | 13 | 11:55
| Kilińskiego | 14 | 11:56
| Szarych Szeregów | 15 | 11:57c
| Wał Tarejwy | 16 | 11:58
| Żwirki i Wigury | 17 | 12:00
| Kolska | 18 | 12:02
| Józefa Bema | 19 | 12:03
| Rondo Kamińskiego | 20 | 12:04
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 06:25 godz : min o 11:47
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:47
| Marantów NŻ | 2 | 11:49
| Niesłusz | 3 | 11:51
| Leśna | 4 | 11:54
| Rondo Solidarności | 5 | 11:55
| Hala Rondo | 6 | 11:56
| Aleje 1 Maja | 7 | 11:58
| Dworzec PKP | 8 | 12:01
| Dworcowa | 9 | 12:03
| Trasa Warszawska | 10 | 12:05
| Grunwaldzka | 11 | 12:06
| Wał Tarejwy | 12 | 12:07
| Żwirki i Wigury | 13 | 12:09
| Kolska | 14 | 12:11
| Józefa Bema | 15 | 12:12
| Rondo Kamińskiego | 16 | 12:13
| Szpital | 17 | 12:14
| Szpitalna | 18 | 12:15
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 07:05 godz : min o 12:27
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:27
| Marantów NŻ | 2 | 12:29
| Niesłusz | 3 | 12:31
| Leśna | 4 | 12:34
| Rondo Solidarności | 5 | 12:35
| Hala Rondo | 6 | 12:36
| Aleje 1 Maja | 7 | 12:38
| Dworzec PKP | 8 | 12:41
| Dworcowa | 9 | 12:43
| Trasa Warszawska | 10 | 12:45
| Grunwaldzka | 11 | 12:46
| Wał Tarejwy | 12 | 12:47
| Żwirki i Wigury | 13 | 12:49
| Kolska | 14 | 12:51
| Józefa Bema | 15 | 12:52
| Rondo Kamińskiego | 16 | 12:53
| Szpital | 17 | 12:54
| Szpitalna | 18 | 12:55
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 07:50 godz : min o 13:12
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:12
| Marantów NŻ | 2 | 13:14
| Niesłusz | 3 | 13:16
| Leśna | 4 | 13:19
| Rondo Solidarności | 5 | 13:20
| Hala Rondo | 6 | 13:21
| Aleje 1 Maja | 7 | 13:24
| Dworzec PKP | 8 | 13:27
| Dworcowa | 9 | 13:29
| Trasa Warszawska | 10 | 13:31
| Grunwaldzka | 11 | 13:32
| Wał Tarejwy | 12 | 13:33
| Żwirki i Wigury | 13 | 13:35
| Kolska | 14 | 13:37
| Józefa Bema | 15 | 13:38
| Rondo Kamińskiego | 16 | 13:39
| Szpital | 17 | 13:40
| Szpitalna | 18 | 13:42
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 07:55 godz : min o 13:17
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:17
| Marantów NŻ | 2 | 13:19
| Niesłusz | 3 | 13:21
| Leśna | 4 | 13:23
| Torowa | 5 | 13:25
| Szeligowskiego | 6 | 13:26
| Zatorze | 7 | 13:27
| Sąd Rejonowy | 8 | 13:30
| Rondo Miast Partnerskich | 9 | 13:34
| Nadrzeczna | 10 | 13:35
| Dmowskiego | 11 | 13:36
| Stadion MOSIR NŻ | 12 | 13:37
| Staszica | 13 | 13:39
| Kilińskiego | 14 | 13:40
| Szarych Szeregów | 15 | 13:41c
| Wał Tarejwy | 16 | 13:42
| Żwirki i Wigury | 17 | 13:44
| Kolska | 18 | 13:46
| Józefa Bema | 19 | 13:47
| Rondo Kamińskiego | 20 | 13:48
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 08:20 godz : min o 13:42
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:42
| Marantów NŻ | 2 | 13:44
| Niesłusz | 3 | 13:46
| Leśna | 4 | 13:49
| Rondo Solidarności | 5 | 13:50
| Hala Rondo | 6 | 13:51
| Aleje 1 Maja | 7 | 13:54
| Dworzec PKP | 8 | 13:57
| Dworcowa | 9 | 13:59
| Trasa Warszawska | 10 | 14:01
| Grunwaldzka | 11 | 14:02
| Wał Tarejwy | 12 | 14:03
| Żwirki i Wigury | 13 | 14:05
| Kolska | 14 | 14:07
| Józefa Bema | 15 | 14:08
| Rondo Kamińskiego | 16 | 14:09
| Szpital | 17 | 14:10
| Szpitalna | 18 | 14:12
| Topazowa-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |