Najbliższe odjazdy
Przystanek: Świętopełka POLO
Roboczy
Soboty
Niedziele i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 17 min o 04:51
Winogronowa-SZPITAL
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 04:51
| Świętopełka POLO | 2 | 04:53
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 3 | 04:54
| Sukienników-Baszta | 4 | 04:55
| Plac Jagielloński | 5 | 04:56
| Strzelecka-Zielona | 6 | 04:57
| Strzelecka-Ogrodnik 01 | 7 | 04:58
| Strzelecka-Hospicjum 01 | 8 | 04:59
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 01 | 9 | 05:00
| Winogronowa-SZPITAL |
|
|
|
za: 52 min o 05:26 A
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:26A
| Świętopełka POLO | 2 | 05:27A
| Świętopełka-Park | 3 | 05:28A
| Kościerska-Cm.Parafialny 02 | 4 | 05:29
| Obrońców Chojnic 02 | 5 | 05:30
| Jana Pawła II | 6 | 05:31
| Jana Pawła II - SZKOŁA 02 | 7 | 05:33
| Książąt Pomorskich 02 | 8 | 05:34
| Kościerska-Działki | 9 | 05:38
| Młodzieżowa-Ceynowy 01 | 10 | 05:38
| Ceynowy 02 | 11 | 05:39
| Młodzieżowa 01 | 12 | 05:40
| Zielona-Derdowskiego | 13 | 05:41
| Zielona 02 | 14 | 05:43
| Pl.Jagielloński | 15 | 05:45
| Reymonta-Przedszkole | 16 | 05:47
| Bytowska-Karnowskiego | 17 | 05:48
| Bytowskie-Kopernika | 18 | 05:49
| Bytowska-Lelewela | 19 | 05:50
| Leśna-Bytowska | 20 | 05:51
| Leśna | 21 | 05:52
| |
|
|
|
za: 01:00 godz : min o 05:34
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:34
| Świętopełka POLO | 2 | 05:36
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 3 | 05:37
| Sukienników-Baszta | 4 | 05:39
| Plac Jagielloński | 5 | 05:40
| Strzelecka-Zielona | 6 | 05:41
| Strzelecka-Ogrodnik 01 | 7 | 05:42
| Strzelecka-Hospicjum 01 | 8 | 05:43
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 01 | 9 | 05:44
| Lasek Miejski-Wyb. 01 | 10 | 05:44
| Lasek Miejski 01 | 11 | 05:45
| Chojniczki-Św.Huberta 01 | 12 | 05:46
| Chojniczki-Widokowa | 13 | 05:47
| Chojniczki-I | 14 | 05:48
| Chojniczki-Wieś | 15 | 05:50
| Jarcewo-Wieś | 16 | 05:51
| |
|
|
|
za: 01:32 godz : min o 06:06 A
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:06A
| Warszawska-Dworzec 01 | 2 | 06:06A
| Świętopełka POLO | 3 | 06:07A
| Kościerska-Cm.Parafialny 02 | 4 | 06:07A
| Świętopełka-Park | 5 | 06:08
| Obrońców Chojnic 02 | 6 | 06:10
| Jana Pawła II | 7 | 06:11
| Jana Pawła II - SZKOŁA 02 | 8 | 06:12
| Książąt Pomorskich 02 | 9 | 06:13
| Kościerska-Działki | 10 | 06:14
| Ceynowy 02 | 11 | 06:14
| Młodzieżowa-Ceynowy 01 | 12 | 06:15
| Młodzieżowa 01 | 13 | 06:16
| Zielona-Derdowskiego | 14 | 06:17
| Zielona 02 | 15 | 06:18
| Pl.Jagielloński | 16 | 06:19
| Reymonta-Przedszkole | 17 | 06:20
| Bytowska-Karnowskiego | 18 | 06:21
| Bytowskie-Kopernika | 19 | 06:22
| Bytowska-Lelewela | 20 | 06:23
| Leśna-Bytowska | 21 | 06:24
| Leśna | 22 | 06:25
| |
|
|
|
za: 01:37 godz : min o 06:11
Winogronowa-SZPITAL
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:11
| Świętopełka POLO | 2 | 06:13
| Gdańska/Orzeł-Kino Teatr | 3 | 06:15
| Sukienników-Baszta | 4 | 06:17
| Plac Jagielloński | 5 | 06:18
| Strzelecka-Zielona | 6 | 06:19
| Strzelecka-Ogrodnik 01 | 7 | 06:20
| Strzelecka-Hospicjum 01 | 8 | 06:21
| Strzelecka-Sp.Inwalidów 01 | 9 | 06:22
| Winogronowa-SZPITAL |
|
|
|
za: 01:47 godz : min o 06:21 Au
Charzykowy-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:21Au
| Świętopełka POLO | 2 | 06:22Au
| Świętopełka-Park | 3 | 06:23Au
| Kościerska-Cm.Parafialny 02 | 4 | 06:25u
| Obrońców Chojnic 02 | 5 | 06:26u
| Jana Pawła II | 6 | 06:27u
| Jana Pawła II - SZKOŁA 02 | 7 | 06:29u
| Książąt Pomorskich 02 | 8 | 06:30u
| Kościerska-Działki | 9 | 06:34
| Młodzieżowa-Ceynowy 01 | 10 | 06:34u
| Ceynowy 02 | 11 | 06:35
| Młodzieżowa 01 | 12 | 06:36u
| Zielona-Derdowskiego | 13 | 06:37u
| Zielona 02 | 14 | 06:39u
| Pl.Jagielloński | 15 | 06:40u
| Reymonta-Przedszkole | 16 | 06:41u
| Bytowska-Karnowskiego | 17 | 06:42u
| Bytowskie-Kopernika | 18 | 06:43u
| Bytowska-Lelewela | 19 | 06:44u
| Leśna-Bytowska | 20 | 06:45u
| Leśna | 21 | 06:46
| SZPITAL-Pętla | 22 | 06:47
| Leśna-Jarzębinowa 02 | 23 | 06:48
| Bytowska-Leśna | 24 | 06:49
| Bytowska-Dębowa | 25 | 06:50
| Działki Metalowiec 01 | 26 | 06:51
| Charzykowy-Terminal | 27 | 06:52
| Charzykowy-Holiday | 28 | 06:53
| Charzykowy-Rondo x00 |
|
Powrót | | Następne dojazdy |