Najbliższe odjazdy
Przystanek: Dworcowa-Polonia
Roboczy
Soboty
Niedziele i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 31 min o 05:25 A
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:25A
| Warszawska-Dworzec 01 | 2 | 05:25A
| Dworcowa-Polonia | 3 | 05:26A
| Świętopełka POLO | 4 | 05:27A
| Świętopełka-Park | 5 | 05:28A
| Kościerska-Cm.Parafialny 02 | 6 | 05:29
| Obrońców Chojnic 02 | 7 | 05:30
| Jana Pawła II | 8 | 05:31
| Jana Pawła II - SZKOŁA 02 | 9 | 05:33
| Książąt Pomorskich 02 | 10 | 05:34
| Kościerska-Działki | 11 | 05:38
| Młodzieżowa-Ceynowy 01 | 12 | 05:38
| Ceynowy 02 | 13 | 05:39
| Młodzieżowa 01 | 14 | 05:40
| Zielona-Derdowskiego | 15 | 05:41
| Zielona 02 | 16 | 05:43
| Pl.Jagielloński | 17 | 05:45
| Reymonta-Przedszkole | 18 | 05:47
| Bytowska-Karnowskiego | 19 | 05:48
| Bytowskie-Kopernika | 20 | 05:49
| Bytowska-Lelewela | 21 | 05:50
| Leśna-Bytowska | 22 | 05:51
| Leśna | 23 | 05:52
| |
|
|
|
za: 56 min o 05:50 u
Charzykowy-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:50u
| Warszawska-Dworzec 01 | 2 | 05:50u
| Dworcowa-Polonia | 3 | 05:51u
| Świętopełka POLO | 4 | 05:52u
| Świętopełka-Park | 5 | 05:54u
| Kościerska-Cm.Parafialny 02 | 6 | 05:56u
| Kościerska | 7 | 05:57u
| Młodzieżowa-Ceynowy 01 | 8 | 05:57u
| Ceynowy 02 | 9 | 05:58u
| Młodzieżowa 01 | 10 | 05:59u
| Zielona-Derdowskiego | 11 | 06:00u
| Zielona 02 | 12 | 06:02u
| Pl.Jagielloński | 13 | 06:04u
| Reymonta-Przedszkole | 14 | 06:06u
| Bytowska-Karnowskiego | 15 | 06:07u
| Bytowskie-Kopernika | 16 | 06:08u
| Bytowska-Lelewela | 17 | 06:09u
| Leśna-Bytowska | 18 | 06:10u
| Leśna | 19 | 06:11
| SZPITAL-Pętla | 20 | 06:13
| Leśna-Jarzębinowa 02 | 21 | 06:14
| Bytowska-Leśna | 22 | 06:15
| Bytowska-Dębowa | 23 | 06:17
| Działki Metalowiec 01 | 24 | 06:19
| Charzykowy-Terminal | 25 | 06:20
| Charzykowy-Holiday | 26 | 06:21
| Charzykowy-Rondo x00 |
|
|
|
za: 01:35 godz : min o 06:29 A
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:29A
| Warszawska-Dworzec 01 | 2 | 06:29A
| Dworcowa-Polonia | 3 | 06:30A
| Świętopełka POLO | 4 | 06:31A
| Świętopełka-Park | 5 | 06:33A
| Kościerska-Cm.Parafialny 02 | 6 | 06:34
| Obrońców Chojnic 02 | 7 | 06:35
| Jana Pawła II | 8 | 06:36
| Jana Pawła II - SZKOŁA 02 | 9 | 06:38
| Książąt Pomorskich 02 | 10 | 06:39
| Kościerska-Działki | 11 | 06:43
| Młodzieżowa-Ceynowy 01 | 12 | 06:43
| Ceynowy 02 | 13 | 06:44
| Młodzieżowa 01 | 14 | 06:45
| Zielona-Derdowskiego | 15 | 06:46
| Zielona 02 | 16 | 06:48
| Pl.Jagielloński | 17 | 06:50
| Reymonta-Przedszkole | 18 | 06:52
| Bytowska-Karnowskiego | 19 | 06:53
| Bytowskie-Kopernika | 20 | 06:54
| Bytowska-Lelewela | 21 | 06:55
| Leśna-Bytowska | 22 | 06:56
| Leśna | 23 | 06:57
| |
|
|
|
za: 02:01 godz : min o 06:55 t
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:55t
| Dworcowa-Polonia | 2 | 06:56t
| Towarowa/Dworzec PKS/PKP | 3 | 06:57t
| Subisława 02 | 4 | 06:59t
| Gdańska 02 | 5 | 07:00t
| Gdańska-Małe Osady 02 | 6 | 07:02t
| Wielewska 01 | 7 | 07:03t
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 8 | 07:04t
| Jana Pawła II | 9 | 07:05t
| Obrońców Chojnic 01 | 10 | 07:08t
| Młodzieżowa-SZKOŁA 02 | 11 | 07:13t
| Adama Mickiewicza | 12 | 07:15t
| Pl.Jagielloński | 13 | 07:16t
| Człuchowska-Gałczyńskiego | 14 | 07:18t
| Człuchowska 02 | 15 | 07:20m
| Topole-Fiat 01 | 16 | 07:21m
| Człuchowska 01 | 17 | 07:22m
| Kard.Stefana Wyszyńskiego 02 | 18 | 07:23m
| Błękitnej Armii | 19 | 07:24
| |
|
|
|
za: 02:06 godz : min o 07:00 A
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:00A
| Warszawska-Dworzec 01 | 2 | 07:00A
| Dworcowa-Polonia | 3 | 07:01A
| Świętopełka POLO | 4 | 07:02A
| Świętopełka-Park | 5 | 07:03A
| Kościerska-Cm.Parafialny 02 | 6 | 07:04
| Obrońców Chojnic 02 | 7 | 07:05
| Jana Pawła II | 8 | 07:06
| Jana Pawła II - SZKOŁA 02 | 9 | 07:08
| Książąt Pomorskich 02 | 10 | 07:09
| Kościerska-Działki | 11 | 07:10
| Młodzieżowa-Ceynowy 01 | 12 | 07:10
| Ceynowy 02 | 13 | 07:11
| Młodzieżowa 01 | 14 | 07:12
| Zielona-Derdowskiego | 15 | 07:13
| Zielona 02 | 16 | 07:15
| Pl.Jagielloński | 17 | 07:17
| Reymonta-Przedszkole | 18 | 07:18
| Bytowska-Karnowskiego | 19 | 07:19
| Bytowskie-Kopernika | 20 | 07:20
| Bytowska-Lelewela | 21 | 07:21
| Leśna-Bytowska | 22 | 07:22
| Leśna | 23 | 07:23
| |
|
|
|
za: 02:46 godz : min o 07:40 A
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:40A
| Warszawska-Dworzec 01 | 2 | 07:40A
| Dworcowa-Polonia | 3 | 07:41A
| Świętopełka POLO | 4 | 07:42A
| Świętopełka-Park | 5 | 07:44A
| Kościerska-Cm.Parafialny 02 | 6 | 07:46
| Obrońców Chojnic 02 | 7 | 07:48
| Jana Pawła II | 8 | 07:49
| Jana Pawła II - SZKOŁA 02 | 9 | 07:51
| Książąt Pomorskich 02 | 10 | 07:53
| Kościerska-Działki | 11 | 07:54
| Młodzieżowa-Ceynowy 01 | 12 | 07:54
| Ceynowy 02 | 13 | 07:55
| Młodzieżowa 01 | 14 | 07:56
| Zielona-Derdowskiego | 15 | 07:57
| Zielona 02 | 16 | 07:59
| Pl.Jagielloński | 17 | 08:01
| Reymonta-Przedszkole | 18 | 08:02
| Bytowska-Karnowskiego | 19 | 08:03
| Bytowskie-Kopernika | 20 | 08:04
| Bytowska-Lelewela | 21 | 08:05
| Leśna-Bytowska | 22 | 08:06
| Leśna | 23 | 08:07
| |
|
Powrót | | Następne dojazdy |