Najbliższe odjazdy
Przystanek: Bytowska-Konopnickiej
Roboczy
Soboty
Niedziele i święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:59 godz : min o 06:16
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:16
| Bytowska-Konopnickiej | 2 | 06:17
| Reymonta | 3 | 06:19
| Plac Jagielloński | 4 | 06:20
| Zielona 01 | 5 | 06:21
| Młodzieżowa 02 | 6 | 06:22
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 7 | 06:23
| Ceynowy 01 | 8 | 06:24
| Kościerska-Szkoła | 9 | 06:26
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 10 | 06:27
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 11 | 06:28
| Świętopełka | 12 | 06:29
| Warszawska-Dworzec 02 | 13 | 06:30
| Lichnowska-Urząd Pracy | 14 | 06:31
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 02:56 godz : min o 07:13 A
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:13A
| Bytowska-Konopnickiej | 2 | 07:14A
| Reymonta | 3 | 07:16A
| Plac Jagielloński | 4 | 07:18A
| Zielona 01 | 5 | 07:20A
| Młodzieżowa 02 | 6 | 07:21A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 7 | 07:22A
| Ceynowy 01 | 8 | 07:23
| Książąt Pomorskich-Działki | 9 | 07:24
| Książąt Pomorskich 01 | 10 | 07:26
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 11 | 07:27
| Jana Pawła II | 12 | 07:28
| Obrońców Chojnic 01 | 13 | 07:30
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 14 | 07:31
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 15 | 07:32
| Świętopełka | 16 | 07:33
| Warszawska-Dworzec 02 | 17 | 07:34
| Lichnowska-Urząd Pracy | 18 | 07:35
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 03:56 godz : min o 08:13
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:13
| Bytowska-Konopnickiej | 2 | 08:14
| Reymonta | 3 | 08:16
| Plac Jagielloński | 4 | 08:18
| Zielona 01 | 5 | 08:19
| Młodzieżowa 02 | 6 | 08:20
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 7 | 08:21
| Ceynowy 01 | 8 | 08:23
| Kościerska-Szkoła | 9 | 08:25
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 10 | 08:26
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 11 | 08:27
| Świętopełka | 12 | 08:28
| Warszawska-Dworzec 02 | 13 | 08:29
| Lichnowska-Urząd Pracy | 14 | 08:30
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 05:36 godz : min o 09:53 A
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:53A
| Bytowska-Konopnickiej | 2 | 09:54A
| Reymonta | 3 | 09:56A
| Plac Jagielloński | 4 | 09:58A
| Zielona 01 | 5 | 10:00A
| Młodzieżowa 02 | 6 | 10:01A
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 7 | 10:02A
| Ceynowy 01 | 8 | 10:03
| Książąt Pomorskich-Działki | 9 | 10:04
| Książąt Pomorskich 01 | 10 | 10:06
| Jana Pawła II - Szkoła 01 | 11 | 10:07
| Jana Pawła II | 12 | 10:08
| Obrońców Chojnic 01 | 13 | 10:10
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 14 | 10:11
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 15 | 10:12
| Świętopełka | 16 | 10:13
| Warszawska-Dworzec 02 | 17 | 10:14
| Lichnowska-Urząd Pracy | 18 | 10:15
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
|
|
za: 05:59 godz : min o 10:16
Warszawska-Dworzec x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:16
| Bytowska-Konopnickiej | 2 | 10:17
| Bytowska-Reymonta | 3 | 10:19
| Pl.Jagielloński | 4 | 10:21
| Sukienników | 5 | 10:24
| Obrońców Chojnic 02 | 6 | 10:27
| Drzymały-Budowl. | 7 | 10:28
| Warszawska-Dworzec x00 |
|
|
|
za: 06:51 godz : min o 11:08
Lichnowska-Rondo x00
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:08
| Bytowska-Konopnickiej | 2 | 11:10
| Reymonta | 3 | 11:12
| Plac Jagielloński | 4 | 11:14
| Zielona 01 | 5 | 11:16
| Młodzieżowa 02 | 6 | 11:17
| Młodzieżowa-Ceynowy 02 | 7 | 11:18
| Ceynowy 01 | 8 | 11:19
| Kościerska-Szkoła | 9 | 11:21
| Kościerska-Cm.Parafialny 01 | 10 | 11:23
| Świętopełka-Wzg. Ewangelickie | 11 | 11:24
| Świętopełka | 12 | 11:25
| Warszawska-Dworzec 02 | 13 | 11:26
| Lichnowska-Urząd Pracy | 14 | 11:27
| Lichnowska-Rondo x00 |
|
Powrót | | Następne dojazdy |