Najbliższe odjazdy
Przystanek: Leśna
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 08 min o 05:59
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:59
| Leśna | 2 | 06:00
| Lubelska Winiary | 3 | 06:02
| Chocimska | 4 | 06:03
| Połaniecka | 5 | 06:05
| Kołobrzeska Okrąglicka | 6 | 06:06
| Łódzka Okrąglicka | 7 | 06:07
| Łódzka Winiary | 8 | 06:08
| Łódzka Lubelska | 9 | 06:09
| Łódzka Winiary Sieradzka | 10 | 06:10
| Łódzka Winiary Fabryka | 11 | 06:11
| Łódzka Tyniec | 12 | 06:13
| Łódzka Miła | 13 | 06:14
| Łódzka OSRiR | 14 | 06:16
| Łódzka Warszawska | 15 | 06:18
| Babina | 16 | 06:19
| Nowy Rynek Babina | 17 | 06:20
| Babina Wodna | 18 | 06:21
| Chopina | 19 | 06:23
| Harcerska Rogatka | 20 | 06:25
| Górnośląska Polna | 21 | 06:27
| Górnośląska Kaliniec | 22 | 06:29
| Górnośląska Galeria Amber | 23 | 06:30
| Podmiejska Rondo | 24 | 06:31
| Podmiejska Widok | 25 | 06:33
| Wyszyńskiego Przychodnia | 26 | 06:34
| Wyszyńskiego Kościół | 27 | 06:35
| Wyszyńskiego Arena | 28 | 06:37
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 29 | 06:38
| Szapocznikow Dobrzecka | 30 | 06:40
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 31 | 06:41
| Korczak Słoneczny Stok | 32 | 06:42
| Korczak Poznańska | 33 | 06:43
| Poznańska Szpital | 34 | 06:45
| Poznańska Galeria | 35 | 06:46
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 36 | 06:47
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 13 min o 06:04
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:04
| Leśna | 2 | 06:05
| Lubelska Winiary | 3 | 06:07
| Chocimska | 4 | 06:08
| Połaniecka | 5 | 06:10
| Kołobrzeska Okrąglicka | 6 | 06:11
| Łódzka Okrąglicka | 7 | 06:12
| Łódzka Winiary | 8 | 06:13
| Łódzka Lubelska | 9 | 06:14
| Łódzka Winiary Sieradzka | 10 | 06:15
| Łódzka Winiary Fabryka | 11 | 06:16
| Łódzka Tyniec | 12 | 06:18
| Łódzka Miła | 13 | 06:19
| Łódzka OSRiR | 14 | 06:21
| Łódzka Warszawska | 15 | 06:24
| Plac Jana Pawła II | 16 | 06:25
| Sukiennicza | 17 | 06:26
| Bankowa | 18 | 06:28
| Legionów Handlowa | 19 | 06:30
| Legionów Polna | 20 | 06:32
| Górnośląska Kaliniec | 21 | 06:34
| Górnośląska Galeria Amber | 22 | 06:36
| Podmiejska Rondo | 23 | 06:38
| Podmiejska Widok | 24 | 06:40
| Wyszyńskiego Przychodnia | 25 | 06:41
| Wyszyńskiego Kościół | 26 | 06:42
| Wyszyńskiego Arena | 27 | 06:44
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 28 | 06:45
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 18 min o 06:09
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:09
| Leśna | 2 | 06:10
| Lubelska Winiary | 3 | 06:12
| Chocimska | 4 | 06:13
| Połaniecka | 5 | 06:15
| Kołobrzeska Okrąglicka | 6 | 06:16
| Łódzka Okrąglicka | 7 | 06:17
| Łódzka Winiary | 8 | 06:18
| Łódzka Lubelska | 9 | 06:19
| Łódzka Winiary Sieradzka | 10 | 06:20
| Łódzka Winiary Fabryka | 11 | 06:21
| Łódzka Tyniec | 12 | 06:23
| Łódzka Miła | 13 | 06:24
| Łódzka OSRiR | 14 | 06:26
| Łódzka Warszawska | 15 | 06:29
| Plac Jana Pawła II | 16 | 06:30
| Sukiennicza | 17 | 06:31
| Bankowa | 18 | 06:33
| Legionów Handlowa | 19 | 06:36
| Legionów Polna | 20 | 06:39
| Górnośląska Kaliniec | 21 | 06:41
| Górnośląska Galeria Amber | 22 | 06:43
| Podmiejska Rondo | 23 | 06:45
| Podmiejska Widok | 24 | 06:47
| Wyszyńskiego Przychodnia | 25 | 06:48
| Wyszyńskiego Kościół | 26 | 06:49
| Wyszyńskiego Arena | 27 | 06:51
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 28 | 06:52
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 37 min o 06:28
Poznańska Kampus Pętla
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:28
| Leśna | 2 | 06:29
| Lubelska Winiary | 3 | 06:31
| Chocimska | 4 | 06:32
| Połaniecka | 5 | 06:34
| Kołobrzeska Okrąglicka | 6 | 06:35
| Łódzka Okrąglicka | 7 | 06:36
| Łódzka Winiary | 8 | 06:37
| Łódzka Lubelska | 9 | 06:38
| Łódzka Winiary Sieradzka | 10 | 06:39
| Łódzka Winiary Fabryka | 11 | 06:40
| Łódzka Tyniec | 12 | 06:42
| Łódzka Miła | 13 | 06:43
| Łódzka OSRiR | 14 | 06:45
| Łódzka Warszawska | 15 | 06:48
| Babina | 16 | 06:49
| Nowy Rynek Babina | 17 | 06:51
| Babina Wodna | 18 | 06:53
| Chopina | 19 | 06:55
| Harcerska Rogatka | 20 | 06:57
| Górnośląska Polna | 21 | 06:59
| Górnośląska Kaliniec | 22 | 07:01
| Górnośląska Galeria Amber | 23 | 07:03
| Podmiejska Rondo | 24 | 07:05
| Podmiejska Widok | 25 | 07:07
| Wyszyńskiego Przychodnia | 26 | 07:08
| Wyszyńskiego Kościół | 27 | 07:09
| Wyszyńskiego Arena | 28 | 07:11
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 29 | 07:12
| Szapocznikow Dobrzecka | 30 | 07:14
| Stanczukowskiego Dobrzecka | 31 | 07:15
| Korczak Słoneczny Stok | 32 | 07:16
| Korczak Poznańska | 33 | 07:17
| Poznańska Szpital | 34 | 07:19
| Poznańska Galeria | 35 | 07:20
| Poznańska Cmentarz Komunalny | 36 | 07:21
| Poznańska Kampus Pętla |
|
|
|
za: 47 min o 06:38
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:38
| Leśna | 2 | 06:39
| Lubelska Winiary | 3 | 06:41
| Chocimska | 4 | 06:42
| Połaniecka | 5 | 06:44
| Kołobrzeska Okrąglicka | 6 | 06:45
| Łódzka Okrąglicka | 7 | 06:46
| Łódzka Winiary | 8 | 06:47
| Łódzka Lubelska | 9 | 06:48
| Łódzka Winiary Sieradzka | 10 | 06:49
| Łódzka Winiary Fabryka | 11 | 06:50
| Łódzka Tyniec | 12 | 06:52
| Łódzka Miła | 13 | 06:53
| Łódzka OSRiR | 14 | 06:55
| Łódzka Warszawska | 15 | 06:59
| Plac Jana Pawła II | 16 | 07:01
| Sukiennicza | 17 | 07:03
| Bankowa | 18 | 07:05
| Legionów Handlowa | 19 | 07:08
| Legionów Polna | 20 | 07:11
| Górnośląska Kaliniec | 21 | 07:13
| Górnośląska Galeria Amber | 22 | 07:15
| Podmiejska Rondo | 23 | 07:17
| Podmiejska Widok | 24 | 07:19
| Wyszyńskiego Przychodnia | 25 | 07:20
| Wyszyńskiego Kościół | 26 | 07:21
| Wyszyńskiego Arena | 27 | 07:23
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 28 | 07:24
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 55 min o 06:46
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:46
| Leśna | 2 | 06:47
| Lubelska Winiary | 3 | 06:49
| Chocimska | 4 | 06:50
| Połaniecka | 5 | 06:52
| Kołobrzeska Okrąglicka | 6 | 06:53
| Łódzka Okrąglicka | 7 | 06:54
| Łódzka Winiary | 8 | 06:55
| Łódzka Lubelska | 9 | 06:56
| Łódzka Winiary Sieradzka | 10 | 06:57
| Łódzka Winiary Fabryka | 11 | 06:58
| Łódzka Tyniec | 12 | 07:00
| Łódzka Miła | 13 | 07:01
| Łódzka OSRiR | 14 | 07:03
| Łódzka Warszawska | 15 | 07:06
| Babina | 16 | 07:08
| Nowy Rynek Chopina | 17 | 07:10
| Chopina | 18 | 07:12
| Harcerska Rogatka | 19 | 07:14
| Lipowa | 20 | 07:16
| Nowy Świat UAM | 21 | 07:17
| Częstochowska Rypinek | 22 | 07:18
| Kordeckiego | 23 | 07:20
| Polna Skalmierzycka | 24 | 07:21
| Kresowa | 25 | 07:22
| Spółdzielcza | 26 | 07:23
| Tatrzańska Karpacka | 27 | 07:24
| Grunwaldzka Karpacka | 28 | 07:25
| Grunwaldzka Torowa | 29 | 07:27
| Górnośląska Galeria Amber | 30 | 07:29
| Podmiejska Rondo | 31 | 07:31
| Podmiejska Widok | 32 | 07:33
| Wyszyńskiego Przychodnia | 33 | 07:34
| Wyszyńskiego Kościół | 34 | 07:35
| Wyszyńskiego Arena | 35 | 07:37
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 36 | 07:38
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |