Najbliższe odjazdy
Przystanek: Zachodnia Celtycka - pokaż QR kod
Roboczy
Sobota
Niedziele i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 44 min o 09:14
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:14
| Zachodnia Celtycka | 2 | 09:15
| Romańska Pętla | 3 | 09:17
| Romańska Szkoła | 4 | 09:19
| Romańska Wenedów | 5 | 09:20
| Rzymska Romańska | 6 | 09:22
| Rzymska Celtycka | 7 | 09:24
| Rzymska Piwonice | 8 | 09:26
| Częstochowska Giełda | 9 | 09:28
| Częstochowska WSK | 10 | 09:29
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 11 | 09:31
| Częstochowska Szkoła | 12 | 09:32
| Częstochowska Kalmedica | 13 | 09:33
| Częstochowska Rypinek | 14 | 09:35
| Częstochowska Inkubator | 15 | 09:36
| Częstochowska Teatr | 16 | 09:37
| Sukiennicza | 17 | 09:38
| Plac Jana Pawła II | 18 | 09:39
| Babina | 19 | 09:40
| Nowy Rynek Babina | 20 | 09:41
| Babina Wodna | 21 | 09:42
| Chopina | 22 | 09:44
| Harcerska Rogatka | 23 | 09:46
| Górnośląska Polna | 24 | 09:48
| Górnośląska Kaliniec | 25 | 09:50
| Górnośląska Galeria Amber | 26 | 09:51
| Podmiejska Rondo | 27 | 09:52
| Podmiejska Widok | 28 | 09:54
| Wyszyńskiego Przychodnia | 29 | 09:55
| Wyszyńskiego Kościół | 30 | 09:56
| Wyszyńskiego Arena | 31 | 09:58
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 32 | 09:59
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 01:50 godz : min o 10:20
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:20
| Zachodnia Celtycka | 2 | 10:21
| Romańska Pętla | 3 | 10:23
| Romańska Szkoła | 4 | 10:25
| Romańska Wenedów | 5 | 10:26
| Rzymska Romańska | 6 | 10:28
| Rzymska Celtycka | 7 | 10:30
| Rzymska Piwonice | 8 | 10:32
| Częstochowska Giełda | 9 | 10:34
| Częstochowska WSK | 10 | 10:35
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 11 | 10:37
| Częstochowska Szkoła | 12 | 10:38
| Częstochowska Kalmedica | 13 | 10:39
| Częstochowska Rypinek | 14 | 10:41
| Częstochowska Inkubator | 15 | 10:42
| Częstochowska Teatr | 16 | 10:43
| Sukiennicza | 17 | 10:44
| Plac Jana Pawła II | 18 | 10:45
| Babina | 19 | 10:46
| Nowy Rynek Babina | 20 | 10:47
| Babina Wodna | 21 | 10:48
| Chopina | 22 | 10:50
| Harcerska Rogatka | 23 | 10:52
| Górnośląska Polna | 24 | 10:54
| Górnośląska Kaliniec | 25 | 10:56
| Górnośląska Galeria Amber | 26 | 10:57
| Podmiejska Rondo | 27 | 10:58
| Podmiejska Widok | 28 | 11:00
| Wyszyńskiego Przychodnia | 29 | 11:01
| Wyszyńskiego Kościół | 30 | 11:02
| Wyszyńskiego Arena | 31 | 11:04
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 32 | 11:05
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 02:44 godz : min o 11:14
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:14
| Zachodnia Celtycka | 2 | 11:15
| Romańska Pętla | 3 | 11:17
| Romańska Szkoła | 4 | 11:19
| Romańska Wenedów | 5 | 11:20
| Rzymska Romańska | 6 | 11:22
| Rzymska Celtycka | 7 | 11:24
| Rzymska Piwonice | 8 | 11:26
| Częstochowska Giełda | 9 | 11:28
| Częstochowska WSK | 10 | 11:29
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 11 | 11:31
| Częstochowska Szkoła | 12 | 11:32
| Częstochowska Kalmedica | 13 | 11:33
| Częstochowska Rypinek | 14 | 11:35
| Częstochowska Inkubator | 15 | 11:36
| Częstochowska Teatr | 16 | 11:37
| Sukiennicza | 17 | 11:38
| Plac Jana Pawła II | 18 | 11:39
| Babina | 19 | 11:40
| Nowy Rynek Babina | 20 | 11:41
| Babina Wodna | 21 | 11:42
| Chopina | 22 | 11:44
| Harcerska Rogatka | 23 | 11:46
| Górnośląska Polna | 24 | 11:48
| Górnośląska Kaliniec | 25 | 11:50
| Górnośląska Galeria Amber | 26 | 11:51
| Podmiejska Rondo | 27 | 11:52
| Podmiejska Widok | 28 | 11:54
| Wyszyńskiego Przychodnia | 29 | 11:55
| Wyszyńskiego Kościół | 30 | 11:56
| Wyszyńskiego Arena | 31 | 11:58
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 32 | 11:59
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 03:44 godz : min o 12:14
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:14
| Zachodnia Celtycka | 2 | 12:15
| Romańska Pętla | 3 | 12:17
| Romańska Szkoła | 4 | 12:19
| Romańska Wenedów | 5 | 12:20
| Rzymska Romańska | 6 | 12:22
| Rzymska Celtycka | 7 | 12:24
| Rzymska Piwonice | 8 | 12:26
| Częstochowska Giełda | 9 | 12:28
| Częstochowska WSK | 10 | 12:29
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 11 | 12:31
| Częstochowska Szkoła | 12 | 12:32
| Częstochowska Kalmedica | 13 | 12:33
| Częstochowska Rypinek | 14 | 12:35
| Częstochowska Inkubator | 15 | 12:36
| Częstochowska Teatr | 16 | 12:37
| Sukiennicza | 17 | 12:38
| Plac Jana Pawła II | 18 | 12:39
| Babina | 19 | 12:40
| Nowy Rynek Babina | 20 | 12:41
| Babina Wodna | 21 | 12:42
| Chopina | 22 | 12:44
| Harcerska Rogatka | 23 | 12:46
| Górnośląska Polna | 24 | 12:48
| Górnośląska Kaliniec | 25 | 12:50
| Górnośląska Galeria Amber | 26 | 12:51
| Podmiejska Rondo | 27 | 12:52
| Podmiejska Widok | 28 | 12:54
| Wyszyńskiego Przychodnia | 29 | 12:55
| Wyszyńskiego Kościół | 30 | 12:56
| Wyszyńskiego Arena | 31 | 12:58
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 32 | 12:59
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 04:44 godz : min o 13:14
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:14
| Zachodnia Celtycka | 2 | 13:15
| Romańska Pętla | 3 | 13:17
| Romańska Szkoła | 4 | 13:19
| Romańska Wenedów | 5 | 13:20
| Rzymska Romańska | 6 | 13:22
| Rzymska Celtycka | 7 | 13:24
| Rzymska Piwonice | 8 | 13:26
| Częstochowska Giełda | 9 | 13:28
| Częstochowska WSK | 10 | 13:29
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 11 | 13:31
| Częstochowska Szkoła | 12 | 13:32
| Częstochowska Kalmedica | 13 | 13:33
| Częstochowska Rypinek | 14 | 13:35
| Częstochowska Inkubator | 15 | 13:36
| Częstochowska Teatr | 16 | 13:37
| Sukiennicza | 17 | 13:38
| Plac Jana Pawła II | 18 | 13:39
| Babina | 19 | 13:40
| Nowy Rynek Babina | 20 | 13:41
| Babina Wodna | 21 | 13:42
| Chopina | 22 | 13:44
| Harcerska Rogatka | 23 | 13:46
| Górnośląska Polna | 24 | 13:48
| Górnośląska Kaliniec | 25 | 13:50
| Górnośląska Galeria Amber | 26 | 13:51
| Podmiejska Rondo | 27 | 13:52
| Podmiejska Widok | 28 | 13:54
| Wyszyńskiego Przychodnia | 29 | 13:55
| Wyszyńskiego Kościół | 30 | 13:56
| Wyszyńskiego Arena | 31 | 13:58
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 32 | 13:59
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
|
|
za: 05:51 godz : min o 14:21
Wyszyńskiego Słoneczna
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:21
| Zachodnia Celtycka | 2 | 14:22
| Romańska Pętla | 3 | 14:24
| Romańska Szkoła | 4 | 14:26
| Romańska Wenedów | 5 | 14:27
| Rzymska Romańska | 6 | 14:29
| Rzymska Celtycka | 7 | 14:31
| Rzymska Piwonice | 8 | 14:33
| Częstochowska Giełda | 9 | 14:35
| Częstochowska WSK | 10 | 14:36
| Częstochowska Kubusia Puchatka | 11 | 14:38
| Częstochowska Szkoła | 12 | 14:39
| Częstochowska Kalmedica | 13 | 14:40
| Częstochowska Rypinek | 14 | 14:42
| Częstochowska Inkubator | 15 | 14:44
| Częstochowska Teatr | 16 | 14:46
| Sukiennicza | 17 | 14:48
| Plac Jana Pawła II | 18 | 14:49
| Babina | 19 | 14:50
| Nowy Rynek Babina | 20 | 14:52
| Babina Wodna | 21 | 14:54
| Chopina | 22 | 14:56
| Harcerska Rogatka | 23 | 14:58
| Górnośląska Polna | 24 | 15:00
| Górnośląska Kaliniec | 25 | 15:02
| Górnośląska Galeria Amber | 26 | 15:04
| Podmiejska Rondo | 27 | 15:06
| Podmiejska Widok | 28 | 15:08
| Wyszyńskiego Przychodnia | 29 | 15:09
| Wyszyńskiego Kościół | 30 | 15:10
| Wyszyńskiego Arena | 31 | 15:12
| Wyszyńskiego Wojciechowskiego | 32 | 15:13
| Wyszyńskiego Słoneczna |
|
Powrót | | Następne dojazdy |