Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wiadukt Przemysła II
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 01:05 godz : min o 06:01
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:01
| Wiadukt Przemysła II | 2 | 06:02
| 11 Listopada | 3 | 06:03
| Targowisko Miejskie | 4 | 06:05
| Rondo Solidarności | 5 | 06:06
| Hala Rondo | 6 | 06:07
| Aleje 1 Maja | 7 | 06:09
| Dworzec PKP | 8 | 06:11
| Dworcowa | 9 | 06:13
| Trasa Warszawska | 10 | 06:15
| Grunwaldzka | 11 | 06:16
| Wał Tarejwy | 12 | 06:17
| Żwirki i Wigury | 13 | 06:19
| Kolska | 14 | 06:21
| Józefa Bema | 15 | 06:22
| Rondo Kamińskiego | 16 | 06:23
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 01:43 godz : min o 06:39 #
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:39#
| Wiadukt Przemysła II | 2 | 06:40#
| 11 Listopada | 3 | 06:41#
| Targowisko Miejskie | 4 | 06:43#
| Rondo Solidarności | 5 | 06:44#
| Hala Rondo | 6 | 06:45#
| Aleje 1 Maja | 7 | 06:47#
| Dworzec PKP | 8 | 06:50#
| Dworcowa | 9 | 06:52#
| Trasa Warszawska | 10 | 06:54#
| Grunwaldzka | 11 | 06:55#
| Wał Tarejwy | 12 | 06:56#
| Żwirki i Wigury | 13 | 06:58#
| Kolska | 14 | 07:00#
| Józefa Bema | 15 | 07:01#
| Rondo Kamińskiego | 16 | 07:02#
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 02:21 godz : min o 07:17 f
Żychlin-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:17f
| Wiadukt Przemysła II | 2 | 07:18f
| 11 Listopada | 3 | 07:19f
| Targowisko Miejskie | 4 | 07:21f
| Rondo Solidarności | 5 | 07:22f
| Hala Rondo | 6 | 07:23f
| Aleje 1 Maja | 7 | 07:25f
| Dworzec PKP | 8 | 07:28f
| Dworcowa | 9 | 07:30f
| Trasa Warszawska | 10 | 07:32f
| Grunwaldzka | 11 | 07:33f
| Wał Tarejwy | 12 | 07:34f
| Żwirki i Wigury | 13 | 07:36f
| Kolska | 14 | 07:38f
| Józefa Bema | 15 | 07:39f
| Rondo Kamińskiego | 16 | 07:40f
| Piłsudskiego | 17 | 07:41f
| Szpital | 18 | 07:42f
| Szpitalna | 19 | 07:43f
| Ametystowa NŻ | 20 | 07:46f
| FERIO | 21 | 07:49
| Żychlin-końcowy. |
|
|
|
za: 02:34 godz : min o 07:30
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:30
| Wiadukt Przemysła II | 2 | 07:31
| 11 Listopada | 3 | 07:32
| Targowisko Miejskie | 4 | 07:34
| Rondo Solidarności | 5 | 07:35
| Hala Rondo | 6 | 07:36
| Aleje 1 Maja | 7 | 07:39
| Dworzec PKP | 8 | 07:42
| Dworcowa | 9 | 07:44
| Trasa Warszawska | 10 | 07:46
| Grunwaldzka | 11 | 07:47
| Wał Tarejwy | 12 | 07:48
| Żwirki i Wigury | 13 | 07:50
| Kolska | 14 | 07:52
| Józefa Bema | 15 | 07:53
| Rondo Kamińskiego | 16 | 07:54
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 02:41 godz : min o 07:37 i
Dworzec PKP-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:37i
| Wiadukt Przemysła II | 2 | 07:38i
| 11 Listopada | 3 | 07:39i
| Targowisko Miejskie | 4 | 07:41i
| Rondo Solidarności | 5 | 07:42i
| Hala Rondo | 6 | 07:43i
| Aleje 1 Maja | 7 | 07:46i
| Dworzec PKP-końcowy. |
|
|
|
za: 03:31 godz : min o 08:27
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:27
| Wiadukt Przemysła II | 2 | 08:28
| 11 Listopada | 3 | 08:29
| Targowisko Miejskie | 4 | 08:31
| Rondo Solidarności | 5 | 08:32
| Hala Rondo | 6 | 08:33
| Aleje 1 Maja | 7 | 08:36
| Dworzec PKP | 8 | 08:39
| Dworcowa | 9 | 08:41
| Trasa Warszawska | 10 | 08:43
| Grunwaldzka | 11 | 08:44
| Wał Tarejwy | 12 | 08:45
| Żwirki i Wigury | 13 | 08:47
| Kolska | 14 | 08:49
| Józefa Bema | 15 | 08:50
| Rondo Kamińskiego | 16 | 08:51
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |