Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wyzwolenia
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 44 min o 06:39
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:39
| Wyzwolenia | 2 | 06:41
| Wyszyńskiego | 3 | 06:43
| ZSGE | 4 | 06:45
| Hala Rondo | 5 | 06:46
| Aleje 1 Maja | 6 | 06:48
| Dworzec PKP | 7 | 06:50
| Dworcowa | 8 | 06:52
| Trasa Warszawska | 9 | 06:54
| Grunwaldzka | 10 | 06:55
| Wał Tarejwy | 11 | 06:57
| Bankowa NŻ | 12 | 06:59
| Park Chopina | 13 | 07:00
| Stadion MOSIR NŻ | 14 | 07:01b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 15 | 07:01
| Dmowskiego | 16 | 07:02b
| Nadrzeczna | 17 | 07:04
| M.Dąbrowskiej | 18 | 07:05
| Piłsudskiego | 19 | 07:06
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 46 min o 06:41
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:41
| Wyzwolenia | 2 | 06:43
| Wyszyńskiego | 3 | 06:45
| ZSGE | 4 | 06:47
| Hala Rondo | 5 | 06:48
| Aleje 1 Maja | 6 | 06:50
| Dworzec PKP | 7 | 06:51
| ZUS | 8 | 06:52
| Spółdzielców | 9 | 06:54
| Rondo Konińskich Cyklistów | 10 | 06:55
| Szkoła Salezjańska NŻ | 11 | 06:56
| Rolna | 12 | 06:57
| Hiacyntowa | 13 | 06:59
| Nowy Dwór | 14 | 07:00
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 56 min o 06:51
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:51
| Wyzwolenia | 2 | 06:52
| Glinka | 3 | 06:53
| Popiełuszki | 4 | 06:54
| Cmentarz Parafialny | 5 | 06:55
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 01:00 godz : min o 06:55
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:55
| Wyzwolenia | 2 | 06:57
| Wyszyńskiego | 3 | 06:59
| ZSGE | 4 | 07:01
| Hala Rondo | 5 | 07:02
| Aleje 1 Maja | 6 | 07:04
| Dworzec PKP | 7 | 07:06
| ZS im. Kopernika | 8 | 07:08
| Wiadukt Pokoju NŻ | 9 | 07:09
| Spółdzielców | 10 | 07:11
| Rondo Konińskich Cyklistów | 11 | 07:12
| Szkoła Salezjańska NŻ | 12 | 07:13
| Rolna | 13 | 07:14
| Hiacyntowa | 14 | 07:16
| Nowy Dwór | 15 | 07:17
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 01:25 godz : min o 07:20
Cm. Komunalny-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:20
| Wyzwolenia | 2 | 07:21
| Glinka | 3 | 07:22
| Popiełuszki | 4 | 07:23
| Cmentarz Parafialny | 5 | 07:24
| Cm. Komunalny-końcowy. |
|
|
|
za: 01:44 godz : min o 07:39
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:39
| Wyzwolenia | 2 | 07:41
| Wyszyńskiego | 3 | 07:43
| ZSGE | 4 | 07:45
| Hala Rondo | 5 | 07:46
| Aleje 1 Maja | 6 | 07:48
| Dworzec PKP | 7 | 07:50
| Dworcowa | 8 | 07:52
| Trasa Warszawska | 9 | 07:54
| Grunwaldzka | 10 | 07:55
| Wał Tarejwy | 11 | 07:57
| Bankowa NŻ | 12 | 07:59
| Park Chopina | 13 | 08:00
| Stadion MOSIR NŻ | 14 | 08:01b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 15 | 08:01
| Dmowskiego | 16 | 08:02b
| Nadrzeczna | 17 | 08:04
| M.Dąbrowskiej | 18 | 08:05
| Piłsudskiego | 19 | 08:06
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
Powrót | | Następne dojazdy |