Najbliższe odjazdy
Przystanek: Stare Miasto - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 50 min o 09:21 f
FERIO -końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 09:21f
| Stare Miasto | 2 | 09:22f
| Stare Miasto-kościół NŻ | 3 | 09:23f
| Stare Miasto-Urząd Gminy | 4 | 09:26f
| FERIO | 5 | 09:28f
| Ametystowa NŻ | 6 | 09:29f
| Szpitalna | 7 | 09:30f
| Szpital | 8 | 09:31f
| Rondo Kamińskiego | 9 | 09:32f
| Józefa Bema | 10 | 09:34f
| Kolska | 11 | 09:36f
| Żwirki i Wigury | 12 | 09:37f
| Wał Tarejwy | 13 | 09:40f
| Trasa Warszawska | 14 | 09:43f
| Dworcowa | 15 | 09:46f
| Dworzec PKP | 16 | 09:48f
| Aleje 1 Maja | 17 | 09:50f
| Rondo Solidarności | 18 | 09:52f
| Targowisko Miejskie | 19 | 09:53f
| 11 Listopada | 20 | 09:54f
| Zakole | 21 | 09:55f
| Okólna | 22 | 09:56f
| Sosnowa | 23 | 09:58f
| Wyzwolenia | 24 | 10:00f
| Wyszyńskiego | 25 | 10:02f
| ZSGE | 26 | 10:04f
| Hala Rondo | 27 | 10:05f
| Aleje 1 Maja | 28 | 10:07f
| Dworzec PKP | 29 | 10:10f
| Dworcowa | 30 | 10:12f
| Trasa Warszawska | 31 | 10:14f
| Grunwaldzka | 32 | 10:15f
| Wał Tarejwy | 33 | 10:16f
| Żwirki i Wigury | 34 | 10:18f
| Kolska | 35 | 10:20f
| Józefa Bema | 36 | 10:21f
| Rondo Kamińskiego | 37 | 10:22f
| Szpital | 38 | 10:23f
| Szpitalna | 39 | 10:24f
| Ametystowa NŻ | 40 | 10:27f
| FERIO -końcowy. |
|
|
|
za: 01:46 godz : min o 10:17 s.x
Stare Miasto-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 10:17s.x
| Stare Miasto | 2 | 10:18s
| Stare Miasto-kościół NŻ | 3 | 10:19s
| Stare Miasto-Urząd Gminy | 4 | 10:22s
| FERIO | 5 | 10:25s
| Ametystowa NŻ | 6 | 10:26s
| Szpitalna | 7 | 10:27s
| Szpital | 8 | 10:28s
| Rondo Kamińskiego | 9 | 10:29s
| Józefa Bema | 10 | 10:31s
| Kolska | 11 | 10:33s
| Żwirki i Wigury | 12 | 10:34s
| Wał Tarejwy | 13 | 10:37s
| Trasa Warszawska | 14 | 10:40s
| Dworcowa | 15 | 10:43s
| Dworzec PKP | 16 | 10:45s
| Aleje 1 Maja | 17 | 10:47s
| Rondo Solidarności | 18 | 10:49s
| Targowisko Miejskie | 19 | 10:50s
| 11 Listopada | 20 | 10:51s
| Zakole | 21 | 10:52s
| Okólna | 22 | 10:53s
| Sosnowa | 23 | 10:55s
| Wyzwolenia | 24 | 10:57s
| Wyszyńskiego | 25 | 10:59s
| ZSGE | 26 | 11:01s
| Hala Rondo | 27 | 11:02s
| Aleje 1 Maja | 28 | 11:04s
| Dworzec PKP | 29 | 11:07s
| Dworcowa | 30 | 11:09s
| Trasa Warszawska | 31 | 11:11s
| Grunwaldzka | 32 | 11:12s
| Wał Tarejwy | 33 | 11:13s
| Żwirki i Wigury | 34 | 11:15s
| Kolska | 35 | 11:17s
| Józefa Bema | 36 | 11:18s
| Rondo Kamińskiego | 37 | 11:19s
| Szpital | 38 | 11:20s
| Szpitalna | 39 | 11:21s
| Ametystowa NŻ | 40 | 11:24s
| FERIO | 41 | 11:27s
| Stare Miasto-U.Gminy | 42 | 11:28s
| Stare Miasto-kościół NŻ | 43 | 11:29s
| Stare Miasto-końcowy. |
|
|
|
za: 03:16 godz : min o 11:47 f
FERIO -końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 11:47f
| Stare Miasto | 2 | 11:48f
| Stare Miasto-kościół NŻ | 3 | 11:49f
| Stare Miasto-Urząd Gminy | 4 | 11:52f
| FERIO | 5 | 11:54f
| Ametystowa NŻ | 6 | 11:55f
| Szpitalna | 7 | 11:56f
| Szpital | 8 | 11:57f
| Rondo Kamińskiego | 9 | 11:58f
| Józefa Bema | 10 | 12:00f
| Kolska | 11 | 12:02f
| Żwirki i Wigury | 12 | 12:03f
| Wał Tarejwy | 13 | 12:06f
| Trasa Warszawska | 14 | 12:09f
| Dworcowa | 15 | 12:12f
| Dworzec PKP | 16 | 12:14f
| Aleje 1 Maja | 17 | 12:16f
| Rondo Solidarności | 18 | 12:18f
| Targowisko Miejskie | 19 | 12:19f
| 11 Listopada | 20 | 12:20f
| Zakole | 21 | 12:21f
| Okólna | 22 | 12:22f
| Sosnowa | 23 | 12:24f
| Wyzwolenia | 24 | 12:26f
| Wyszyńskiego | 25 | 12:28f
| ZSGE | 26 | 12:30f
| Hala Rondo | 27 | 12:31f
| Aleje 1 Maja | 28 | 12:33f
| Dworzec PKP | 29 | 12:36f
| Dworcowa | 30 | 12:38f
| Trasa Warszawska | 31 | 12:40f
| Grunwaldzka | 32 | 12:41f
| Wał Tarejwy | 33 | 12:42f
| Żwirki i Wigury | 34 | 12:44f
| Kolska | 35 | 12:46f
| Józefa Bema | 36 | 12:47f
| Rondo Kamińskiego | 37 | 12:48f
| Szpital | 38 | 12:49f
| Szpitalna | 39 | 12:50f
| Ametystowa NŻ | 40 | 12:53f
| FERIO -końcowy. |
|
|
|
za: 03:46 godz : min o 12:17 f.x
FERIO -końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 12:17f.x
| Stare Miasto | 2 | 12:18f
| Stare Miasto-kościół NŻ | 3 | 12:19f
| Stare Miasto-Urząd Gminy | 4 | 12:22f
| FERIO | 5 | 12:25f
| Ametystowa NŻ | 6 | 12:26f
| Szpitalna | 7 | 12:27f
| Szpital | 8 | 12:28f
| Rondo Kamińskiego | 9 | 12:29f
| Józefa Bema | 10 | 12:31f
| Kolska | 11 | 12:33f
| Żwirki i Wigury | 12 | 12:34f
| Wał Tarejwy | 13 | 12:37f
| Trasa Warszawska | 14 | 12:40f
| Dworcowa | 15 | 12:43f
| Dworzec PKP | 16 | 12:45f
| Aleje 1 Maja | 17 | 12:47f
| Rondo Solidarności | 18 | 12:49f
| Targowisko Miejskie | 19 | 12:50f
| 11 Listopada | 20 | 12:51f
| Zakole | 21 | 12:52f
| Okólna | 22 | 12:53f
| Sosnowa | 23 | 12:55f
| Wyzwolenia | 24 | 12:57f
| Wyszyńskiego | 25 | 12:59f
| ZSGE | 26 | 13:01f
| Hala Rondo | 27 | 13:02f
| Aleje 1 Maja | 28 | 13:04f
| Dworzec PKP | 29 | 13:07f
| Dworcowa | 30 | 13:09f
| Trasa Warszawska | 31 | 13:11f
| Grunwaldzka | 32 | 13:12f
| Wał Tarejwy | 33 | 13:13f
| Żwirki i Wigury | 34 | 13:15f
| Kolska | 35 | 13:17f
| Józefa Bema | 36 | 13:18f
| Rondo Kamińskiego | 37 | 13:19f
| Szpital | 38 | 13:20f
| Szpitalna | 39 | 13:21f
| Ametystowa NŻ | 40 | 13:24f
| FERIO -końcowy. |
|
|
|
za: 04:52 godz : min o 13:23 d;t
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 13:23d;t
| Stare Miasto | 2 | 13:24d;t
| Stare Miasto-kościół NŻ | 3 | 13:25d;t
| Stare Miasto-Urząd Gminy | 4 | 13:27d;t
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 5 | 13:29d;t
| Ametystowa NŻ | 6 | 13:30t
| Szpitalna | 7 | 13:31t
| Szpital | 8 | 13:32t
| Rondo Kamińskiego | 9 | 13:33t
| Józefa Bema | 10 | 13:35t
| Kolska | 11 | 13:37t
| Żwirki i Wigury | 12 | 13:38t
| Wał Tarejwy | 13 | 13:41t
| Trasa Warszawska | 14 | 13:44t
| Dworcowa | 15 | 13:47t
| Dworzec PKP | 16 | 13:50t
| Aleje 1 Maja | 17 | 13:52t
| Rondo Solidarności | 18 | 13:54t
| Targowisko Miejskie | 19 | 13:55t
| 11 Listopada | 20 | 13:56t
| Zakole | 21 | 13:57t
| Okólna | 22 | 13:58t
| Sosnowa | 23 | 14:00t
| Wyzwolenia | 24 | 14:02t
| Wyszyńskiego | 25 | 14:05t
| ZSGE | 26 | 14:07t
| Hala Rondo | 27 | 14:08t
| Aleje 1 Maja | 28 | 14:11t
| Dworzec PKP | 29 | 14:14t
| Dworcowa | 30 | 14:16t
| Trasa Warszawska | 31 | 14:18t
| Grunwaldzka | 32 | 14:19t
| Wał Tarejwy | 33 | 14:20t
| Żwirki i Wigury | 34 | 14:22t
| Kolska | 35 | 14:24t
| Józefa Bema | 36 | 14:25t
| Rondo Kamińskiego | 37 | 14:26t
| Szpital | 38 | 14:27t
| Szpitalna | 39 | 14:28t
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 05:56 godz : min o 14:27 b.x
Barczygłów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:27b.x
| Stare Miasto | 2 | 14:28b
| Stare Miasto-kościół NŻ | 3 | 14:29b
| Stare Miasto-Urząd Gminy | 4 | 14:32b
| FERIO | 5 | 14:35b
| Ametystowa NŻ | 6 | 14:36b
| Szpitalna | 7 | 14:37b
| Szpital | 8 | 14:38b
| Rondo Kamińskiego | 9 | 14:39b
| Józefa Bema | 10 | 14:41b
| Kolska | 11 | 14:43b
| Żwirki i Wigury | 12 | 14:44b
| Wał Tarejwy | 13 | 14:47b
| Trasa Warszawska | 14 | 14:50b
| Dworcowa | 15 | 14:53b
| Dworzec PKP | 16 | 14:56b
| Aleje 1 Maja | 17 | 14:58b
| Rondo Solidarności | 18 | 15:00b
| Targowisko Miejskie | 19 | 15:01b
| 11 Listopada | 20 | 15:02b
| Zakole | 21 | 15:03b
| Okólna | 22 | 15:04b
| Sosnowa | 23 | 15:06b
| Wyzwolenia | 24 | 15:08b
| Wyszyńskiego | 25 | 15:11b
| ZSGE | 26 | 15:13b
| Hala Rondo | 27 | 15:14b
| Aleje 1 Maja | 28 | 15:17b
| Dworzec PKP | 29 | 15:20b
| Dworcowa | 30 | 15:22b
| Trasa Warszawska | 31 | 15:24b
| Grunwaldzka | 32 | 15:25b
| Wał Tarejwy | 33 | 15:26b
| Żwirki i Wigury | 34 | 15:28b
| Kolska | 35 | 15:30b
| Józefa Bema | 36 | 15:31b
| Rondo Kamińskiego | 37 | 15:32b
| Szpital | 38 | 15:33b
| Szpitalna | 39 | 15:34b
| Ametystowa NŻ | 40 | 15:37b
| FERIO | 41 | 15:40b
| Stare Miasto-U.Gminy | 42 | 15:41b
| Stare Miasto-kościół NŻ | 43 | 15:42b
| Stare Miasto | 44 | 15:44b
| Kolonia Barczygłów NŻ | 45 | 15:47b
| Barczygłów-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |