Najbliższe odjazdy
Przystanek: Stare Miasto
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 29 min o 05:40 s.d
Stare Miasto-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:40s.d
| Stare Miasto | 2 | 05:41s.d
| Stare Miasto-kościół NŻ | 3 | 05:42s.d
| Stare Miasto-Urząd Gminy | 4 | 05:44s.d
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 5 | 05:46s.d
| Ametystowa NŻ | 6 | 05:47s.d
| Szpitalna | 7 | 05:48s.d
| Szpital | 8 | 05:49s.d
| Rondo Kamińskiego | 9 | 05:50s.d
| Józefa Bema | 10 | 05:52s.d
| Kolska | 11 | 05:54s.d
| Żwirki i Wigury | 12 | 05:55s.d
| Wał Tarejwy | 13 | 05:58s.d
| Trasa Warszawska | 14 | 06:01s.d
| Dworcowa | 15 | 06:04s.d
| Dworzec PKP | 16 | 06:06s.d
| Aleje 1 Maja | 17 | 06:08s.d
| Rondo Solidarności | 18 | 06:10s.d
| Targowisko Miejskie | 19 | 06:11s.d
| 11 Listopada | 20 | 06:12s.d
| Zakole | 21 | 06:13s.d
| Okólna | 22 | 06:14s.d
| Sosnowa | 23 | 06:16s.d
| Wyzwolenia | 24 | 06:18s.d
| Wyszyńskiego | 25 | 06:20s.d
| ZSGE | 26 | 06:22s.d
| Hala Rondo | 27 | 06:23s.d
| Aleje 1 Maja | 28 | 06:25s.d
| Dworzec PKP | 29 | 06:28s.d
| Dworcowa | 30 | 06:30s.d
| Trasa Warszawska | 31 | 06:32s.d
| Grunwaldzka | 32 | 06:33s.d
| Wał Tarejwy | 33 | 06:34s.d
| Żwirki i Wigury | 34 | 06:36s.d
| Kolska | 35 | 06:38s.d
| Józefa Bema | 36 | 06:39s.d
| Rondo Kamińskiego | 37 | 06:40s.d
| Szpital | 38 | 06:41s.d
| Szpitalna | 39 | 06:42s.d
| Ametystowa NŻ | 40 | 06:44s.d
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 41 | 06:45s
| Stare Miasto-U.Gminy | 42 | 06:46s
| Stare Miasto-kościół NŻ | 43 | 06:47s
| Stare Miasto-końcowy. |
|
|
|
za: 01:14 godz : min o 06:25 s.d
Stare Miasto-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:25s.d
| Stare Miasto | 2 | 06:26s.d
| Stare Miasto-kościół NŻ | 3 | 06:27s.d
| Stare Miasto-Urząd Gminy | 4 | 06:29s.d
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 5 | 06:31s.d
| Ametystowa NŻ | 6 | 06:32s.d
| Szpitalna | 7 | 06:33s.d
| Szpital | 8 | 06:34s.d
| Rondo Kamińskiego | 9 | 06:35s.d
| Józefa Bema | 10 | 06:37s.d
| Kolska | 11 | 06:39s.d
| Żwirki i Wigury | 12 | 06:40s.d
| Wał Tarejwy | 13 | 06:43s.d
| Trasa Warszawska | 14 | 06:46s.d
| Dworcowa | 15 | 06:49s.d
| Dworzec PKP | 16 | 06:51s.d
| Aleje 1 Maja | 17 | 06:53s.d
| Rondo Solidarności | 18 | 06:55s.d
| Targowisko Miejskie | 19 | 06:56s.d
| 11 Listopada | 20 | 06:57s.d
| Zakole | 21 | 06:58s.d
| Okólna | 22 | 06:59s.d
| Sosnowa | 23 | 07:01s.d
| Wyzwolenia | 24 | 07:03s.d
| Wyszyńskiego | 25 | 07:05s.d
| ZSGE | 26 | 07:07s.d
| Hala Rondo | 27 | 07:08s.d
| Aleje 1 Maja | 28 | 07:10s.d
| Dworzec PKP | 29 | 07:13s.d
| Dworcowa | 30 | 07:15s.d
| Trasa Warszawska | 31 | 07:17s.d
| Grunwaldzka | 32 | 07:18s.d
| Wał Tarejwy | 33 | 07:19s.d
| Żwirki i Wigury | 34 | 07:21s.d
| Kolska | 35 | 07:23s.d
| Józefa Bema | 36 | 07:24s.d
| Rondo Kamińskiego | 37 | 07:25s.d
| Szpital | 38 | 07:26s.d
| Szpitalna | 39 | 07:27s.d
| Ametystowa NŻ | 40 | 07:29s.d
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 41 | 07:30s
| Stare Miasto-U.Gminy | 42 | 07:31s
| Stare Miasto-kościół NŻ | 43 | 07:32s
| Stare Miasto-końcowy. |
|
|
|
za: 01:45 godz : min o 06:56 f.x
FERIO -końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:56f.x
| Stare Miasto | 2 | 06:57f
| Stare Miasto-kościół NŻ | 3 | 06:58f
| Stare Miasto-Urząd Gminy | 4 | 07:00f
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 5 | 07:02f
| Ametystowa NŻ | 6 | 07:03f
| Szpitalna | 7 | 07:04f
| Szpital | 8 | 07:05f
| Rondo Kamińskiego | 9 | 07:06f
| Józefa Bema | 10 | 07:08f
| Kolska | 11 | 07:10f
| Żwirki i Wigury | 12 | 07:11f
| Wał Tarejwy | 13 | 07:14f
| Trasa Warszawska | 14 | 07:17f
| Dworcowa | 15 | 07:20f
| Dworzec PKP | 16 | 07:23f
| Aleje 1 Maja | 17 | 07:25f
| Rondo Solidarności | 18 | 07:27f
| Targowisko Miejskie | 19 | 07:28f
| 11 Listopada | 20 | 07:29f
| Zakole | 21 | 07:30f
| Okólna | 22 | 07:31f
| Sosnowa | 23 | 07:33f
| Wyzwolenia | 24 | 07:35f
| Wyszyńskiego | 25 | 07:38f
| ZSGE | 26 | 07:40f
| Hala Rondo | 27 | 07:41f
| Aleje 1 Maja | 28 | 07:44f
| Dworzec PKP | 29 | 07:47f
| Dworcowa | 30 | 07:49f
| Trasa Warszawska | 31 | 07:51f
| Grunwaldzka | 32 | 07:52f
| Wał Tarejwy | 33 | 07:53f
| Żwirki i Wigury | 34 | 07:55f
| Kolska | 35 | 07:57f
| Józefa Bema | 36 | 07:58f
| Rondo Kamińskiego | 37 | 07:59f
| Szpital | 38 | 08:00f
| Szpitalna | 39 | 08:01f
| Ametystowa NŻ | 40 | 08:04f
| FERIO -końcowy. |
|
|
|
za: 01:54 godz : min o 07:05 a;d
Dworzec PKP-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:05a;d
| Stare Miasto | 2 | 07:06a;d
| Stare Miasto-kościół NŻ | 3 | 07:07a;d
| Stare Miasto-Urząd Gminy | 4 | 07:09a;d
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 5 | 07:11a;d
| Ametystowa NŻ | 6 | 07:12a
| Szpitalna | 7 | 07:13a
| Szpital | 8 | 07:14a
| Rondo Kamińskiego | 9 | 07:15a
| Józefa Bema | 10 | 07:17a
| Kolska | 11 | 07:19a
| Żwirki i Wigury | 12 | 07:20a
| Wał Tarejwy | 13 | 07:23a
| Trasa Warszawska | 14 | 07:26a
| Dworcowa | 15 | 07:29a
| Dworzec PKP-końcowy. |
|
|
|
za: 02:05 godz : min o 07:16 d;f
FERIO -końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 07:16d;f
| Stare Miasto | 2 | 07:17d;f
| Stare Miasto-kościół NŻ | 3 | 07:18d;f
| Stare Miasto-Urząd Gminy | 4 | 07:20d;f
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 5 | 07:22f
| Ametystowa NŻ | 6 | 07:23f
| Szpitalna | 7 | 07:24f
| Szpital | 8 | 07:25f
| Rondo Kamińskiego | 9 | 07:26f
| Józefa Bema | 10 | 07:28f
| Kolska | 11 | 07:30f
| Żwirki i Wigury | 12 | 07:31f
| Wał Tarejwy | 13 | 07:34f
| Trasa Warszawska | 14 | 07:37f
| Dworcowa | 15 | 07:40f
| Dworzec PKP | 16 | 07:43f
| Aleje 1 Maja | 17 | 07:45f
| Rondo Solidarności | 18 | 07:47f
| Targowisko Miejskie | 19 | 07:48f
| 11 Listopada | 20 | 07:49f
| Zakole | 21 | 07:50f
| Okólna | 22 | 07:51f
| Sosnowa | 23 | 07:53f
| Wyzwolenia | 24 | 07:55f
| Wyszyńskiego | 25 | 07:58f
| ZSGE | 26 | 08:00f
| Hala Rondo | 27 | 08:01f
| Aleje 1 Maja | 28 | 08:04f
| Dworzec PKP | 29 | 08:07f
| Dworcowa | 30 | 08:09f
| Trasa Warszawska | 31 | 08:11f
| Grunwaldzka | 32 | 08:12f
| Wał Tarejwy | 33 | 08:13f
| Żwirki i Wigury | 34 | 08:15f
| Kolska | 35 | 08:17f
| Józefa Bema | 36 | 08:18f
| Rondo Kamińskiego | 37 | 08:19f
| Szpital | 38 | 08:20f
| Szpitalna | 39 | 08:21f
| Ametystowa NŻ | 40 | 08:24f
| FERIO -końcowy. |
|
|
|
za: 03:01 godz : min o 08:12 b;d
Barczygłów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:12b;d
| Stare Miasto | 2 | 08:13b;d
| Stare Miasto-kościół NŻ | 3 | 08:14b;d
| Stare Miasto-Urząd Gminy | 4 | 08:16b;d
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 5 | 08:18b;d
| Ametystowa NŻ | 6 | 08:19b;d
| Szpitalna | 7 | 08:20b;d
| Szpital | 8 | 08:21b;d
| Rondo Kamińskiego | 9 | 08:22b;d
| Józefa Bema | 10 | 08:24b;d
| Kolska | 11 | 08:26b;d
| Żwirki i Wigury | 12 | 08:27b;d
| Wał Tarejwy | 13 | 08:30b;d
| Trasa Warszawska | 14 | 08:33b;d
| Dworcowa | 15 | 08:36b;d
| Dworzec PKP | 16 | 08:39b;d
| Aleje 1 Maja | 17 | 08:41b;d
| Rondo Solidarności | 18 | 08:43b;d
| Targowisko Miejskie | 19 | 08:44b;d
| 11 Listopada | 20 | 08:45b;d
| Zakole | 21 | 08:46b;d
| Okólna | 22 | 08:47b;d
| Sosnowa | 23 | 08:49b;d
| Wyzwolenia | 24 | 08:51b;d
| Wyszyńskiego | 25 | 08:54b;d
| ZSGE | 26 | 08:56b;d
| Hala Rondo | 27 | 08:57b;d
| Aleje 1 Maja | 28 | 09:00b;d
| Dworzec PKP | 29 | 09:03b;d
| Dworcowa | 30 | 09:05b;d
| Trasa Warszawska | 31 | 09:07b;d
| Grunwaldzka | 32 | 09:08b;d
| Wał Tarejwy | 33 | 09:09b;d
| Żwirki i Wigury | 34 | 09:11b;d
| Kolska | 35 | 09:13b;d
| Józefa Bema | 36 | 09:14b;d
| Rondo Kamińskiego | 37 | 09:15b;d
| Szpital | 38 | 09:16b;d
| Szpitalna | 39 | 09:17b;d
| Ametystowa NŻ | 40 | 09:18b;d
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 41 | 09:20b;d
| Stare Miasto-U.Gminy | 42 | 09:21b;d
| Stare Miasto-kościół NŻ | 43 | 09:22b;d
| Stare Miasto | 44 | 09:25b;d
| Kolonia Barczygłów NŻ | 45 | 09:28b;d
| Barczygłów-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |