Najbliższe odjazdy
Przystanek: Dworcowa
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02 min o 05:40
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:40
| Dworcowa | 2 | 05:42
| Trasa Warszawska | 3 | 05:44
| Grunwaldzka | 4 | 05:45
| Wał Tarejwy | 5 | 05:47
| Bankowa NŻ | 6 | 05:49
| Park Chopina | 7 | 05:50
| Stadion MOSIR NŻ | 8 | 05:51
| Dmowskiego | 9 | 05:51b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 10 | 05:52b
| Nadrzeczna | 11 | 05:54
| M.Dąbrowskiej | 12 | 05:55
| Piłsudskiego | 13 | 05:56
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 05 min o 05:43
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:43
| Dworcowa | 2 | 05:45
| Trasa Warszawska | 3 | 05:47
| Grunwaldzka | 4 | 05:48
| Wał Tarejwy | 5 | 05:49
| Żwirki i Wigury | 6 | 05:51
| Kolska | 7 | 05:53
| Józefa Bema | 8 | 05:54
| Rondo Kamińskiego | 9 | 05:55
| Szpital | 10 | 05:56
| Szpitalna | 11 | 05:57
| Topazowa-końcowy. |
|
|
|
za: 14 min o 05:52 b
Żychlin-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:52b
| Dworcowa | 2 | 05:54b
| Trasa Warszawska | 3 | 05:56b
| Grunwaldzka | 4 | 05:57b
| Wał Tarejwy | 5 | 05:58b
| Żwirki i Wigury | 6 | 06:00b
| Solna | 7 | 06:01b
| Gruntowa NŻ | 8 | 06:03b
| Świętojańska NŻ | 9 | 06:04b
| ROD im. Urbanowskiej | 10 | 06:06b
| Żychlin NŻ | 11 | 06:07b
| Żychlin-końcowy. |
|
|
|
za: 15 min o 05:53 a
Leszczynowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 05:53a
| Dworcowa | 2 | 05:56a
| Trasa Warszawska | 3 | 05:58a
| Grunwaldzka | 4 | 05:59a
| Wał Tarejwy | 5 | 06:00a
| Bankowa NŻ | 6 | 06:01a
| Park Chopina | 7 | 06:02a
| Kościuszki | 8 | 06:03a
| Kolska | 9 | 06:05a
| Solna | 10 | 06:06a
| Gruntowa NŻ | 11 | 06:08a
| Świętojańska NŻ | 12 | 06:09a
| Brzozowa I NŻ | 13 | 06:10a
| Brzozowa II NŻ | 14 | 06:11a
| Wilków | 15 | 06:12a
| Kamienna NŻ | 16 | 06:14a
| Piaskowa NŻ | 17 | 06:15a
| Leszczynowa-końcowy. |
|
|
|
za: 23 min o 06:01 a
Rumin-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:01a
| Dworcowa | 2 | 06:03a
| Trasa Warszawska | 3 | 06:05a
| Grunwaldzka | 4 | 06:06a
| Wał Tarejwy | 5 | 06:08a
| Bankowa NŻ | 6 | 06:09a
| Park Chopina | 7 | 06:10a
| Kościuszki | 8 | 06:13a
| Józefa Bema | 9 | 06:14a
| Rondo Kamińskiego | 10 | 06:15a
| Piłsudskiego | 11 | 06:18a
| Zagórowska NŻ | 12 | 06:20a
| Rumin Działki | 13 | 06:21a
| Rumin NŻ | 14 | 06:22a
| Rumin-skrzyżowanie NŻ | 15 | 06:24
| Rumin-końcowy. |
|
|
|
za: 31 min o 06:09
Topazowa-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:09
| Dworcowa | 2 | 06:11
| Trasa Warszawska | 3 | 06:13
| Grunwaldzka | 4 | 06:14
| Wał Tarejwy | 5 | 06:15
| Żwirki i Wigury | 6 | 06:17
| Kolska | 7 | 06:19
| Józefa Bema | 8 | 06:20
| Rondo Kamińskiego | 9 | 06:21
| Szpital | 10 | 06:22
| Szpitalna | 11 | 06:23
| Topazowa-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |