Najbliższe odjazdy
Przystanek: Rondo Solidarności - pokaż QR kod
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 03 min o 08:31 s
Sokółki-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:31s
| Rondo Solidarności | 2 | 08:33s
| Targowisko Miejskie | 3 | 08:34s
| 11 Listopada | 4 | 08:35s
| Wiadukt Przemysła II | 5 | 08:38s
| Torowa | 6 | 08:40s
| Galeria nad Jeziorem | 7 | 08:42s
| Szymanowskiego | 8 | 08:43s
| Paderewskiego | 9 | 08:44s
| Paderewskiego | 10 | 08:45s
| Międzylesie | 11 | 08:47s
| Kleczewska | 12 | 08:48s
| Posada NŻ | 13 | 08:49s
| Posada NŻ | 14 | 08:51s
| Wola Łaszczowa NŻ | 15 | 08:52s
| Wola Łaszczowa NŻ | 16 | 08:53s
| Sokółki NŻ | 17 | 08:54s
| Sokółki-szkoła | 18 | 08:56s
| Sokółki-końcowy. |
|
|
|
za: 03 min o 08:31 s
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:31s
| Rondo Solidarności | 2 | 08:33s
| Targowisko Miejskie | 3 | 08:34s
| 11 Listopada | 4 | 08:35s
| Zakole | 5 | 08:36s
| Okólna | 6 | 08:37s
| Sosnowa | 7 | 08:39s
| Wyzwolenia | 8 | 08:41s
| Wyszyńskiego | 9 | 08:43s
| ZSGE | 10 | 08:45s
| Hala Rondo | 11 | 08:46s
| Aleje 1 Maja | 12 | 08:48s
| Dworzec PKP | 13 | 08:51s
| ZS im. Kopernika | 14 | 08:53s
| Wiadukt Pokoju NŻ | 15 | 08:54s
| Spółdzielców | 16 | 08:56s
| Rondo Konińskich Cyklistów | 17 | 08:57s
| Szkoła Salezjańska NŻ | 18 | 08:58s
| Rolna | 19 | 08:59s
| Hiacyntowa | 20 | 09:01s
| Nowy Dwór | 21 | 09:02s
| Poznańska-końcowy. |
|
|
|
za: 09 min o 08:37
Łężyn-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:37
| Rondo Solidarności | 2 | 08:40
| Leśna | 3 | 08:42
| Niesłusz | 4 | 08:43
| Gajowa NŻ | 5 | 08:44
| Marantów NŻ | 6 | 08:46
| Maliniec | 7 | 08:47
| Przemysłowa NŻ | 8 | 08:48
| Elektrownia Konin NŻ | 9 | 08:50
| Jędrzejewskiego NŻ | 10 | 08:51
| Muzeum Okręgowe | 11 | 08:53
| Gosławice | 12 | 08:54
| Przystań Gosławice | 13 | 08:56
| Gaj NŻ | 14 | 08:57
| Pątnów | 15 | 08:58
| Ślesińska I | 16 | 08:59
| Ślesińska II NŻ | 17 | 09:01
| Łężyńska NŻ | 18 | 09:03
| Ks. Palenickiego | 19 | 09:04
| Nowiny NŻ | 20 | 09:05
| Bernardynka NŻ | 21 | 09:06
| Łężyn-końcowy. |
|
|
|
za: 10 min o 08:38
Rondo Kamińskiego-końcowy
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:38
| Rondo Solidarności | 2 | 08:40
| Targowisko Miejskie | 3 | 08:41
| 11 Listopada | 4 | 08:42
| Zakole | 5 | 08:43
| Okólna | 6 | 08:44
| Sosnowa | 7 | 08:46
| Wyzwolenia | 8 | 08:48
| Wyszyńskiego | 9 | 08:50
| ZSGE | 10 | 08:52
| Hala Rondo | 11 | 08:53
| Aleje 1 Maja | 12 | 08:55
| Dworzec PKP | 13 | 08:58
| Dworcowa | 14 | 09:00
| Trasa Warszawska | 15 | 09:02
| Grunwaldzka | 16 | 09:03
| Wał Tarejwy | 17 | 09:05
| Bankowa NŻ | 18 | 09:07
| Park Chopina | 19 | 09:08
| Stadion MOSIR NŻ | 20 | 09:09
| Dmowskiego | 21 | 09:09b
| MZK kier. Piłsudski NŻ | 22 | 09:10b
| Nadrzeczna | 23 | 09:12
| M.Dąbrowskiej | 24 | 09:14
| Piłsudskiego | 25 | 09:15
| Rondo Kamińskiego-końcowy |
|
|
|
za: 13 min o 08:41 b;d
Barczygłów-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:41b;d
| Rondo Solidarności | 2 | 08:43b;d
| Targowisko Miejskie | 3 | 08:44b;d
| 11 Listopada | 4 | 08:45b;d
| Zakole | 5 | 08:46b;d
| Okólna | 6 | 08:47b;d
| Sosnowa | 7 | 08:49b;d
| Wyzwolenia | 8 | 08:51b;d
| Wyszyńskiego | 9 | 08:54b;d
| ZSGE | 10 | 08:56b;d
| Hala Rondo | 11 | 08:57b;d
| Aleje 1 Maja | 12 | 09:00b;d
| Dworzec PKP | 13 | 09:03b;d
| Dworcowa | 14 | 09:05b;d
| Trasa Warszawska | 15 | 09:07b;d
| Grunwaldzka | 16 | 09:08b;d
| Wał Tarejwy | 17 | 09:09b;d
| Żwirki i Wigury | 18 | 09:11b;d
| Kolska | 19 | 09:13b;d
| Józefa Bema | 20 | 09:14b;d
| Rondo Kamińskiego | 21 | 09:15b;d
| Szpital | 22 | 09:16b;d
| Szpitalna | 23 | 09:17b;d
| Ametystowa NŻ | 24 | 09:18b;d
| Stare Miasto-Ferio NŻ | 25 | 09:20b;d
| Stare Miasto-U.Gminy | 26 | 09:21b;d
| Stare Miasto-kościół NŻ | 27 | 09:22b;d
| Stare Miasto | 28 | 09:25b;d
| Kolonia Barczygłów NŻ | 29 | 09:28b;d
| Barczygłów-końcowy. |
|
|
|
za: 23 min o 08:51
Poznańska-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 08:51
| Rondo Solidarności | 2 | 08:53
| Targowisko Miejskie | 3 | 08:54
| 11 Listopada | 4 | 08:55
| Zakole | 5 | 08:56
| Okólna | 6 | 08:57
| Sosnowa | 7 | 08:59
| Wyzwolenia | 8 | 09:01
| Wyszyńskiego | 9 | 09:03
| ZSGE | 10 | 09:05
| Hala Rondo | 11 | 09:06
| Aleje 1 Maja | 12 | 09:08
| Dworzec PKP | 13 | 09:11
| ZS im. Kopernika | 14 | 09:13
| Wiadukt Pokoju NŻ | 15 | 09:14
| Spółdzielców | 16 | 09:16
| Rondo Konińskich Cyklistów | 17 | 09:17
| Szkoła Salezjańska NŻ | 18 | 09:18
| Rolna | 19 | 09:19
| Hiacyntowa | 20 | 09:21
| Nowy Dwór | 21 | 09:22
| Poznańska-końcowy. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |