Najbliższe odjazdy
Przystanek: Warznia NŻ
Roboczy
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 02:16 godz : min o 06:29 #.f
Żychlin-końcowy.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 06:29#.f
| Warznia NŻ | 2 | 06:31#.f
| Nieświastów-Wieś NŻ | 3 | 06:32#.f
| Nieświastów-Bloki NŻ | 4 | 06:35#.f
| Kazimierz B. ul. Lotnicza NŻ | 5 | 06:40#.f
| Kazimierz B. ul. Dębowa | 6 | 06:43#.f
| Bielawy NŻ | 7 | 06:45#.f
| Kazimierz B. - Żeromskiego | 8 | 06:48#.f
| Kazimierz B. ul. 1 Maja NŻ | 9 | 06:51#.f
| Kazimierz B. - Pl. Wolności | 10 | 06:54#.f
| Kazimierz B. ul. Konińska NŻ | 11 | 06:58#.f
| Bieniszew NŻ | 12 | 06:59#.f
| Władzimirów NŻ | 13 | 07:00#.f
| Władzimirów | 14 | 07:02#.f
| Wieruszew NŻ | 15 | 07:04#.f
| Wola Łaszczowa NŻ | 16 | 07:06#.f
| Posada NŻ | 17 | 07:07#.f
| Posada NŻ | 18 | 07:09#.f
| Kleczewska | 19 | 07:10#.f
| Międzylesie | 20 | 07:12#.f
| Moniuszki NŻ | 21 | 07:12#.f
| Paderewskiego | 22 | 07:13#.f
| Szymanowskiego | 23 | 07:15f
| Torowa | 24 | 07:17f
| Wiadukt Przemysła II | 25 | 07:18f
| 11 Listopada | 26 | 07:19f
| Targowisko Miejskie | 27 | 07:21f
| Rondo Solidarności | 28 | 07:22f
| Hala Rondo | 29 | 07:23f
| Aleje 1 Maja | 30 | 07:25f
| Dworzec PKP | 31 | 07:28f
| Dworcowa | 32 | 07:30f
| Trasa Warszawska | 33 | 07:32f
| Grunwaldzka | 34 | 07:33f
| Wał Tarejwy | 35 | 07:34f
| Żwirki i Wigury | 36 | 07:36f
| Kolska | 37 | 07:38f
| Józefa Bema | 38 | 07:39f
| Rondo Kamińskiego | 39 | 07:40f
| Piłsudskiego | 40 | 07:41f
| Szpital | 41 | 07:42f
| Szpitalna | 42 | 07:43f
| Ametystowa NŻ | 43 | 07:46f
| FERIO | 44 | 07:49
| Żychlin-końcowy. |
|
|
|
za: 12:27 godz : min o 16:40 #
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:40#
| Warznia NŻ | 2 | 16:42#
| Nieświastów-Wieś NŻ | 3 | 16:43#
| Nieświastów-Bloki NŻ | 4 | 16:46#
| Kazimierz B. ul. Lotnicza NŻ | 5 | 16:51#
| Kazimierz B. ul. Dębowa | 6 | 16:53#
| Bielawy NŻ | 7 | 16:55#
| Kazimierz B. - Żeromskiego | 8 | 16:57#
| Kazimierz B. ul. 1 Maja NŻ | 9 | 16:59#
| Kazimierz B. - Pl. Wolności | 10 | 17:00#
| Kazimierz B. ul. Konińska NŻ | 11 | 17:06#
| Bieniszew NŻ | 12 | 17:07#
| Władzimirów NŻ | 13 | 17:08#
| Władzimirów | 14 | 17:10#
| Wieruszew NŻ | 15 | 17:12#
| Wola Łaszczowa NŻ | 16 | 17:13#
| Posada NŻ | 17 | 17:14#
| Posada NŻ | 18 | 17:16#
| Kleczewska | 19 | 17:17#
| Międzylesie | 20 | 17:19#
| Moniuszki NŻ | 21 | 17:19#
| Paderewskiego | 22 | 17:20#
| Szymanowskiego | 23 | 17:22
| Torowa | 24 | 17:24
| Wiadukt Przemysła II | 25 | 17:25
| 11 Listopada | 26 | 17:26
| Targowisko Miejskie | 27 | 17:28
| Rondo Solidarności | 28 | 17:29
| Hala Rondo | 29 | 17:30
| Aleje 1 Maja | 30 | 17:33
| Dworzec PKP | 31 | 17:36
| Dworcowa | 32 | 17:38
| Trasa Warszawska | 33 | 17:40
| Grunwaldzka | 34 | 17:41
| Wał Tarejwy | 35 | 17:42
| Żwirki i Wigury | 36 | 17:44
| Kolska | 37 | 17:46
| Józefa Bema | 38 | 17:47
| Rondo Kamińskiego | 39 | 17:48
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |