Najbliższe odjazdy
Przystanek: Wiadukt Przemysła II
Roboczy
Soboty
Niedziela i Święta
Linia | | Odjazd za, Kierunek |
---|
|
|
za: 09:54 godz : min o 14:23
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 14:23
| Wiadukt Przemysła II | 2 | 14:24
| 11 Listopada | 3 | 14:25
| Targowisko Miejskie | 4 | 14:27
| Rondo Solidarności | 5 | 14:28
| Hala Rondo | 6 | 14:29
| Aleje 1 Maja | 7 | 14:32
| Dworzec PKP | 8 | 14:35
| Dworcowa | 9 | 14:37
| Trasa Warszawska | 10 | 14:39
| Grunwaldzka | 11 | 14:40
| Wał Tarejwy | 12 | 14:41
| Żwirki i Wigury | 13 | 14:43
| Kolska | 14 | 14:45
| Józefa Bema | 15 | 14:46
| Rondo Kamińskiego | 16 | 14:47
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 10:49 godz : min o 15:18
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 15:18
| Wiadukt Przemysła II | 2 | 15:19
| 11 Listopada | 3 | 15:20
| Targowisko Miejskie | 4 | 15:22
| Rondo Solidarności | 5 | 15:23
| Hala Rondo | 6 | 15:24
| Aleje 1 Maja | 7 | 15:27
| Dworzec PKP | 8 | 15:30
| Dworcowa | 9 | 15:32
| Trasa Warszawska | 10 | 15:34
| Grunwaldzka | 11 | 15:35
| Wał Tarejwy | 12 | 15:36
| Żwirki i Wigury | 13 | 15:38
| Kolska | 14 | 15:40
| Józefa Bema | 15 | 15:41
| Rondo Kamińskiego | 16 | 15:42
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 11:55 godz : min o 16:24
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 16:24
| Wiadukt Przemysła II | 2 | 16:25
| 11 Listopada | 3 | 16:26
| Targowisko Miejskie | 4 | 16:28
| Rondo Solidarności | 5 | 16:29
| Hala Rondo | 6 | 16:30
| Aleje 1 Maja | 7 | 16:33
| Dworzec PKP | 8 | 16:36
| Dworcowa | 9 | 16:38
| Trasa Warszawska | 10 | 16:40
| Grunwaldzka | 11 | 16:41
| Wał Tarejwy | 12 | 16:42
| Żwirki i Wigury | 13 | 16:44
| Kolska | 14 | 16:46
| Józefa Bema | 15 | 16:47
| Rondo Kamińskiego | 16 | 16:48
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 12:35 godz : min o 17:04
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:04
| Wiadukt Przemysła II | 2 | 17:04
| 11 Listopada | 3 | 17:06
| Targowisko Miejskie | 4 | 17:08
| Rondo Solidarności | 5 | 17:08
| Hala Rondo | 6 | 17:10
| Aleje 1 Maja | 7 | 17:13
| Dworzec PKP | 8 | 17:16
| Dworcowa | 9 | 17:18
| Trasa Warszawska | 10 | 17:20
| Grunwaldzka | 11 | 17:21
| Wał Tarejwy | 12 | 17:22
| Żwirki i Wigury | 13 | 17:24
| Kolska | 14 | 17:26
| Józefa Bema | 15 | 17:27
| Rondo Kamińskiego | 16 | 17:28
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 12:55 godz : min o 17:24
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:24
| Wiadukt Przemysła II | 2 | 17:25
| 11 Listopada | 3 | 17:26
| Targowisko Miejskie | 4 | 17:28
| Rondo Solidarności | 5 | 17:29
| Hala Rondo | 6 | 17:30
| Aleje 1 Maja | 7 | 17:33
| Dworzec PKP | 8 | 17:36
| Dworcowa | 9 | 17:38
| Trasa Warszawska | 10 | 17:40
| Grunwaldzka | 11 | 17:41
| Wał Tarejwy | 12 | 17:42
| Żwirki i Wigury | 13 | 17:44
| Kolska | 14 | 17:46
| Józefa Bema | 15 | 17:47
| Rondo Kamińskiego | 16 | 17:48
| Piłsudskiego. |
|
|
|
za: 13:25 godz : min o 17:54
Piłsudskiego.
|
# | godz. | przystanek |
---|
1 | 17:54
| Wiadukt Przemysła II | 2 | 17:55
| 11 Listopada | 3 | 17:56
| Targowisko Miejskie | 4 | 17:58
| Rondo Solidarności | 5 | 17:59
| Hala Rondo | 6 | 18:00
| Aleje 1 Maja | 7 | 18:03
| Dworzec PKP | 8 | 18:06
| Dworcowa | 9 | 18:08
| Trasa Warszawska | 10 | 18:10
| Grunwaldzka | 11 | 18:11
| Wał Tarejwy | 12 | 18:12
| Żwirki i Wigury | 13 | 18:14
| Kolska | 14 | 18:16
| Józefa Bema | 15 | 18:17
| Rondo Kamińskiego | 16 | 18:18
| Piłsudskiego. |
|
Powrót | | Następne dojazdy |